Przy wyborze okien zaufaj specjalistom Awilux.pl

Mój dom Data publikacji: 18 stycznia 2023

Decyzja o zakupie konkretnego modelu okna nie należy do najprostszych. Wiąże się to ze skomplikowanymi oznaczeniami producentów i licznymi wadami oraz zaletami poszczególnych rozwiązań. Pod uwagę trzeba także wziąć przewidziany budżet, koszty związane z montażem oraz ostateczny wygląd całego przedsięwzięcia. Łatwo się zagubić w przytłaczającym gąszczu informacji, dlatego często warto zdać się na pomoc doświadczonych przedstawicieli producenta okien PCV/PVC lub aluminiowych.

Wsparcie przy wyborze odpowiednich okien

Wymarzony dom ma spełniać wszelkie niezbędne funkcje: być bezpieczny, estetyczny, trwały i wybudowany za rozsądną cenę. Decyzja o zastosowaniu konkretnej stolarki drzwiowej i okiennej jest niezwykle istotna za względu na jej użyteczność i koszty.

Łatwo się pogubić przez ilość różnorodnych producentów, materiałów i parametrów. Zdecydowanie kupując okna PCV/PVC, okna aluminiowe lub drewniane warto zwrócić uwagę na:

  • Współczynnik przenikania ciepła
  • Izolację akustyczną
  • Zabezpieczenia antywłamaniowe
  • Trwałość ram okiennych
  • Możliwe dostępne gabaryty
  • Opcje kolorystyczne
  • Cenę konkretnego rozwiązania
  • Możliwość montażu

To zaledwie kilka z czynników, które warto dokładnie przeanalizować. Na szczęście wiele firm oferuje profesjonalne doradztwo. Specjaliści wysłuchają Twoich oczekiwań i na podstawie swojej wiedzy przedstawią propozycję, która będzie najbardziej odpowiednia. Producent okien PCVPVC oraz aluminiowych Awilux, daje możliwość indywidualnej konsultacji. Dzięki niej wdrożysz w życie wymarzony projekt.

Wsparcie przy montażu

Szukając odpowiedniego producenta i doradcy w zakresie okien PCV/PVC lub okien aluminiowych warto zwrócić uwagę na usługę montażu. Źle przeprowadzony może przyczynić się do znacznych strat energetycznych. By oszczędzić sobie nerwów dużo osób decyduje się na skorzystanie z usług jednej firmy przy całej stolarce w domu: drzwiowej oraz okiennej. Dzięki temu przy jednej wizycie montażowej zostaną wykonane dla Ciebie wszystkie prace. To także gwarancja dobrze wykonanej pracy przez wykwalifikowanych robotników. W Awilux normą jest wykonywanie montażu na ciepło. Jest to wysoki standard, który umożliwia najlepsze zachowanie właściwości termoizolacyjnych okien i drzwi. Mają oni także duży wybór modeli wysokiej klasy okien marki Schüco.

Oszczędność czasu i nerwów dzięki powierzeniu sprawy specjalistom

Możliwość skontaktowania się z doświadczonymi ekspertami to gwarancja dobrze dobranych modeli okien oraz szybkiej i starannej realizacji. Nie musisz spędzać wielu godzin na przeszukiwaniu internetu w poszukiwaniu informacji o każdym dostępnym rozwiązaniu. Zamiast tego ciesz się wymarzonym domem, który będzie odpowiedzią na wszelkie Twoje oczekiwania.

Podobne artykuły