Drewniane żaluzje okienne – rozwiązanie, na które Cię stać

Kategoria: Mój dom
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2022-06-13

Każdy z nas chce, by jego mieszkanie czy też dom prezentowało się jak najlepiej. Jednym z takich newralgicznych miejsc każdego lokum są niewątpliwie okna. Jeśli zastanawiamy się, jak powstrzymać słońce, czy też jak uzyskać więcej intymności np. w salonie, którego okna wychodzą na ruchliwą ulicę, to dobrym rozwiązaniem mogą się stać estetyczne żaluzje drewniane. Więcej informacji o dobrej jakości żaluzjach drewnianych z pewnością znajdziemy w internecie. Drewniane żaluzje, np. żaluzje bambusowe na pewno spełnią swoją rolę w wystroju wnętrza, które będzie z nimi klimatycznie współgrać. Znalezienie odpowiednich żaluzji drewnianych nie powinno więc być kłopotem – wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć.

Żaluzje drewniane – niebanalna ochrona przed słońcem w naszym domu

Jeśli więc w polu naszych potrzeb leżą żaluzje drewniane, czy też pojedyncza żaluzja drewniana, np. na okno kuchenne, to z pewnością warto w tym celu odwiedzić stronę sprzedażową: https://familyrollo.pl. Znajdziemy tam całkiem sporo propozycji żaluzji drewnianych na wymiar, które można przymocować zarówno do ramy okiennej, jak i zamontować je we wnęce okiennej, czy też bezpośrednio na ścianie. Żaluzje drewniane z pewnością ograniczą ilość promieni słonecznych w naszym mieszkaniu, a także wpłyną na to, że poczujemy się tam bardziej intymnie.

Żaluzje drewniane są zrobione z naturalnego materiału, który będzie nam służył przez długie lata. Ich trwałość oraz ekologiczny wymiar mają tutaj kluczowe znaczenie. Każda wnęka okienna, w której pojawi się materiał naturalny w postaci żaluzji drewnianej, zyska przytulny, rustykalny wymiar. Montaż żaluzji dopasowany do indywidualnych potrzeb najlepiej będzie wykonać w oparciu o instrukcję dostępną online na wyżej wymienionej stronie. Montaż na ścianie wiąże się z koniecznością wiercenia dziur w tejże, ale daje pewność, że nasze żaluzje będą funkcjonalne oraz stabilne podczas codziennego użytkowania.

Zaobserwuj nas na Facebooku

Dobrej jakości drewniane żaluzje, żaluzje bambusowe oraz inne rozwiązania okienne – wszystko w jednym miejscu

Warto tutaj podkreślić, że korzystając z konfiguratora zamówieniowego FamilyRollo, możemy dobrać zarówno kolor lameli, kolor tasiemek, czy też sposób sterowania żaluzjami, itp. Zwyczajowa szerokość lameli dostępnych na stronie wynosi pięćdziesiąt milimetrów. Znajdziemy tam także sposoby ich montowania, np. na ścianie: https://familyrollo.pl/zaluzja-drewniana-50mm-montaz-na-scianie. Żaluzje bambusowe np. o barwie lipy syberyjskiej, czy też w białym kolorze z pewnością będą pięknym wykończeniem okien w mieszkaniu w stylu skandynawskim.

Warto tutaj też poszukać porad, które ułatwią nam wybór odpowiednich rozwiązań: https://familyrollo.pl/blog/jak-dobrac-zaluzje-drewniane-do-pomieszczenia. Żaluzje prawidłowo zamontowane do ściany sprawią, że nasz pokój lub całe mieszkanie zyskają zupełnie nowy wymiar. Sam montaż żaluzji np. w kolorze drewna, nie jest skomplikowany – o ile będziemy postępować zgodnie z instrukcją. Żaluzja drewniana powinna pozostawać w zgodzie z kolorem mebli a także ram okiennych, by np. nie przytłoczyła pomieszczenia. Z pewnością znajdziemy tam takie rozwiązania, jakie nam się podobają. Dobrą opcją może być także skorzystanie z pomocy projektanta, który pomoże nam okiełznać każde wnętrze. Drewno to bardzo modny materiał, na który z pewnością warto postawić. W sklepie internetowym FamilyRollo nabędziemy także inne rozwiązania, takie jak: rolety rzymskie, plisowane, żaluzje dzień noc, moskitiery, zasłony czy też firany, itp. Z pewnością warto zapoznać się z ofertą już dziś!

Podobne artykuły