Co obejrzeć w weekend na Netflix?

Lifestyle Data publikacji: 30 września 2020

Wkrótce weekend więc może szukacie jakiś fajnych rekomendacji co obejrzeć na Netflixie? W ostatnim tygodniu przygotowałam taką listę i postanowiłam robić to częściej. W tym tygodniu polecę Wam również kilka fajnych filmów, które warto obejrzeć.

Dzisiejsza lista będzie mniej kobieca niż ostatnio. Będzie w niej sporo filmów, które obejrzysz wraz z mężem i nie będzie marudził, że znowu puściłaś coś dla bab :)

Rodzina od zaraz

Świetnia wzruszająca komedia o małżeństwie, które spontanicznie podjęło decyzję o adopcji. Nie będę Wam opowiadać historii bo najlepiej, abyście sami ją poznali. Polecam, naprawdę super :)

https://www.youtube.com/watch?v=L2w3qJjiJ_Q

Intern – Praktykant

Praktykant to film o starszym mężczyźnie, którego kariera zawodowa przebiegała w czasach nietechnologicznych. Teraz trafia do startupu internetowego, którym kieruje młoda kobieta. Tworzy się między nimi ciekawa więź, a historia pokazuje, że pewne wartości nie podlegają starzeniu się i są ponadczasowe. Bardzo fajna komedia.

Jak zostałem gangsterem historia prawdziwa

Zazwyczaj nie przepadam za polskimi filmami, ale ten został naprawdę fajnie zrealizowany. Film ukazuje historię chłopaka, który zaczyna piąć się w górę w warszawskim półświatku i staje się ważnym gangsterem.

Upadek Grace

Kobieta, której życie załamało się. Została zmanipulowana przez faceta, który zrujnował jej życie. Następnie oskarżona o morderstwo. Jedynie młoda prawniczka uwierzyła jej i próbuje dowieść prawdy. Trzymający w napięciu dramat z kryminalnym wątkiem.

https://www.youtube.com/watch?v=ixjEifI4oZE

Ostatni skok w historii USA

Ciekawy film akcji, w którym podjęta jest ciekawa wizja świata bez przestępstw. Rząd wprowadza nowy porządek świata, w którym ludzie nie będą potrafili czynić zła. Kilku śmiałków chce wykorzystać sytuację i gdy nikt już ich nie będzie mógł zatrzymać, bo policja zostaje rozwiązana, chcą przeprowadzić ostatni skok w historii USA.

Podobne artykuły