7 tanich pomysłów na sprawienie by Twój dom wyglądał ładniej!

DIY Data publikacji: 10 lutego 2017

Kratki wentylacyjne

Kratki wentylacyjne zazwyczaj nie wyglądają zbyt urokliwie. Daj im nowy wygląd zmieniając je na coś ładniejszego. Nie musisz wcale kupować nowych. Wystarczy blacha z teksturą, dostaniecie taką w markecie budowlanym. Ze starej kratki wycinamy środek, malujemy blachę na biało i wklejamy do środka :)

Ukryj kable od telewizora

To bardzo prosty sposób na to by salon wyglądał lepiej. Nie musisz wcale robić remontu, wystarczy plastikowa maskownica, którą przykręca się do ściany lub przykleja. Możesz ją też pomalować farbą na kolor swojej ściany.

Uchwyty do zasłon

Nie musisz inwestować aby zrobić piękne uchwyty do zasłon. Mosiężny haczyk czy korale, których nie nosisz również dobrze się sprawdzą w tej roli, a są sporo tańsze no i wyglądają wyjątkowo.

Pomaluj blat

Brzydki laminowany blat możesz odmienić za pomocą farby w sprayu. Można kupić nawet takie, które imitują kamień :) To tani sposób aby Twoje wnętrze wyglądało jak nowe.

Nowa okleina

Nowa okleina potrafi odmienić stare meble i dać im drugie życie. Gdy coś Ci się znudzi spróbuj to odmienić za pomocą okleiny. Potrafi to dać całkiem niezłe efekty :)

Stare linoleum

Jeśli masz starą wykładzinę w kuchni lub w innym pomieszczeniu i nie chcesz jej ściągać to wystarczy, że na razie ją pomalujesz :) To potrafi znacząco odmienić pomieszczenie i sprawić, że będziesz się w nim lepiej czuła.

Deski pod prysznicem

Dodanie desek pod prysznicem sprawia, że wygląda ono jak spa :) Dodaje naprawdę sporo gustu do pomieszczenia.

Podobne artykuły