2kg w 7 dni. Z tym napojem to możliwe!

Kategoria: Zdrowie
Data publikacji: 2017-04-20

2kg w 7 dni? Z tym napojem to możliwe i wcale nie jest to uciążliwa dieta. A spadek dwóch kilogramów w ciągu tygodnia nie wpłynie drastycznie na nasze zdrowie.

Kluczowym składnikiem tego napoju jest imbir. To on zapewnia nam termogeniczny efekt, który pozwala nam schudnąć przyśpieszając metabolizm. Wykorzystując go możemy schudnąć do dwóch kilogramów w siedem dni. To całkiem dobry wynik. Kurację możecie co jakiś czas powtarzać.

Zaobserwuj nas na Facebooku

Pamiętajcie tylko o efekcie jo-jo, który zawsze może się pojawić. Dlatego ważne jest by odżywiać się zdrowo. Nie jeść wcale mniej, ale po prostu zdrowiej. Zamienić niezdrowe węglowodany na zdrowe produkty pełnoziarniste. Ograniczyć cukier, słodycze i słodkie napoje. Już takie proste rzeczy sprawią, że efekt odchudzania utrzyma się na długo.

Składniki

  • 2 litry wody
  • garść świeżej mięty
  • 2 cytryny
  • 10g imbiru

Przygotowanie

Przygotowanie jest bardzo proste. Sok z cytryny wyciskamy. Obieramy imbir, ścieramy na tarce i dodajemy do soku z cytryny. Następnie zalewamy wodą i dodajemy miętę. Środek trzymamy w lodówce, pierwszy raz możemy wypić go po 2 godzinach.

Stosowanie

Zaczynamy od picia 100ml przed każdym posiłkiem każdego dnia. Po trzech dniach możemy zwiększyć dawkę do 200ml napoju. Stosujemy go przez tydzień pijąc na około pół godziny przed posiłkiem. Jeśli chcecie powtórzyć kurację zróbcie sobie tydzień przerwy.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły