10 sygnałów, że Twój partner jest w Tobie po uszy zakochany

Lifestyle Data publikacji: 02 grudnia 2017

Miłość jest bardzo ważnym elementem naszego życia. Zależy nam na tym aby kochać i być kochanym. Nie ma lepszego przepisu na szczęście. Jeśli zastanawiasz się czy Twój partner kocha Cię bez granic zobacz czy zauważasz tych 10 symptomów bezgranicznej miłości.

1. Interesuje się tym co czujesz

Mężczyzna, który kocha kobietę interesuje się tym co ona czuje oraz jakie są jej pragnienia oraz potrzeby. Nie tylko jednak pyta, ale również słucha i wprowadza je w życie. Dlatego w takim przypadku należy być szczerym w swoich odpowiedziach i nie rzucać słów na wiatr.

2. Prosi Cię o opinię

Gdy jest coś dla niego ważne próbuje dowiedzieć się co ty są sądzisz na ten temat i uwzględnia Twoje zdanie w procesie podejmowania decyzji. Uwzględnianie kogoś w swoich planach i słuchanie jego opinii to jeden z najsilniejszych znaków zakochanego mężczyzny.

3. Szanuje Twoje zdanie

To normalne, że ludzie mają różne opinie na różne tematy. Jednak w związku ważne jest by szanować zdanie drugiej połówki. Dlatego gdy nie tylko wysłucha Twojego zdania, ale również się z nim liczy to oznacza, że Cię kocha.

4. Stara się spędzać wolny czas z Tobą

Wielu mężczyzn lubi poświęcać wolny czas na własne rozrywki oraz przyjemności. Gdy jednak woli ten czas spędzać z Tobą to naprawdę jest to oznaką dużej miłości.

5. Zmienia swoje plany dla Ciebie

Potrafi zmienić wszystko Twoje plany tylko dlatego, że tak będzie dla Ciebie lepiej? Nie masz co się dłużej zastanawiać, on bezgranicznie Cię kocha :)

6. Chce abyś znała jego znajomych

Nie zawsze partner stara się poznać swoją partnerkę z grupą swoich znajomych. Czasami może to oznaczać, że po prostu sam nie czuje się z nimi dobrze i być może musi utrzymywać relacje ze względu na pracę. Jeśli jednak wciąga Cię w swoje towarzystwo i chce się tobą chwalić innym to jest to już coś :)

7. Ma lekką obsesję na Twoim punkcie

Czasami może to wydawać się drażniące, ale lekka obsesja na punkcie partnerki jeszcze nikomu nie zaszkodziła :) Bardzo zakochani mężczyźni po prostu tak mają. Problem zaczyna się gdy robi się przesadnie zazdrosny i chce cię kontrolować, wtedy musisz wyznaczyć konkretne granice.

8. Robi Ci prezenty bez okazji

Nie ma żadnej okazji, a on przynosi Ci jakiś prezent albo kwiaty? To znaczy, że jest bardzo zakochany :)

9. Często z Tobą rozmawia

W związku bardzo ważna jest rozmowa. Przecież w końcu to będziecie ze sobą najczęściej robić przez całe życie. Dlatego gdy mężczyzna z Tobą rozmawia oznacza to, że macie wspólne tematy, interesuje się Tobą i dobrze się czuje w Twoim towarzystwie.

10. Składa Ci komplementy

Jeśli mężczyzna Cię często komplementuje oznacza to, że bardzo Cię kocha i nadal jesteś dla niego obiektem pożądania :) Dlatego wsłuchaj się dokładnie w jego słowa bo niektórym to ciężko przychodzi i często komplementy przemycają w żartach ;)

Podobne artykuły