Najkrótsza droga do kuchni marzeń. Odkryj kompleksowość sieci Max Kuchnie

Wnętrza Data publikacji: 03 czerwca 2022

Planów o nowej kuchni nie warto odkładać! Zwłaszcza że teraz urządzanie kuchennych pomieszczeń jest prostsze, niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy znaleźć studio Max Kuchnie w okolicy, by wyposażyć całą kuchnię w jednym miejscu. Przekonajcie się sami!

Stylowe kuchnie urządzone od A do Z

Realizacja marzeń o pięknej kuchni może być naprawdę dobrą zabawą. Szczególnie kiedy zdamy się na pomoc specjalistów z Max Kuchnie, którzykompleksowo zaopiekują się nami i naszym wnętrzem. Znajdziemy ich w każdym ze studiów należących do sieci, a tych w Polsce jest już ponad 300. Wiedza i doświadczenie projektantów wraz z bogatą ofertą mebli, AGD, oświetlenia, akcesoriów i dekoracyjnych dodatków to doskonały patent na zamianę remontu kuchni w ekscytującą przygodę. I – co najważniejsze – wszystko, czego potrzebujemy, znajdziemy w jednym miejscu. Udając się zatem do salonu Max Kuchnie, już na wstępie oszczędzamy czas i pieniądze.

Cała Kuchnia w Jednym Miejscu

W każdym studiu Max Kuchnie czekają na nas specjaliści, którzy wspierać będą nas na każdym etapie projektowania i wyposażania naszej nowej kuchni. Od projektowania, poprzez wybór frontów, blatów, sprzętów AGD, oświetlenia, a nawet akcesoriów – krok po kroku przeprowadzą nas przez cały proces urządzania kuchennego wnętrza. – W Max Kuchnie od samego początku przyświecała nam idea kompleksowości. Remont czy urządzanie nowej kuchni to zadania czasochłonne, a niekiedy wręcz wyczerpujące. Dlatego, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów i dbając o ich komfort, bierzemy na siebie praktycznie wszystkie problematyczne kwestie. By się o tym przekonać, wystarczy umówić się na konsultację w dowolnym studiu Max Kuchnie – tłumaczy Paulina Falger, kierownik marki Max Kuchnie.

Kuchnia na każdą kieszeń

Szeroki wybór mebli i sprzętów AGD, ale i materiałów wykończeniowych czy oświetlenia przynosi możliwość zaprojektowania kuchni w dowolnym stylu, perfekcyjnie dostosowanej do najróżniejszych pomieszczeń, również tych niewielkich, znajdujących się na poddaszu czy o nietypowych kształtach. – W naszych studiach projektujemy kuchnie szyte na miarę. Projektanci zawsze wsłuchują się w oczekiwania klientów, poznają ich upodobania, by stworzyć aranżację, która idealnie wpasuje się w ich gust, a jednocześnie pozwoli wykorzystać pełen potencjał kuchni pod względem funkcjonalności – wymienia Paulina Fajger, i jak dodaje, w Max Kuchnie wybór odpowiedniego AGD jest stawiane na równi z wyborem mebli. W końcu z kuchennych urządzeń korzystać będziemy przez lata każdego dnia.

Wysokiej klasy zabudowa meblowa i sprzęty z 5-letnią gwarancją

Studia należące do sieci Max Kuchnie współpracują ze sprawdzonymi warsztatami stolarskimi lub prowadzą własne zakłady. Ponadto ich asortyment obejmuje AGD najlepszych producentów – polskich i zagranicznych oraz stylowe elementy wykończeniowe i dekoracje. Dzięki temu klientom do zaoferowania mają wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Na sprzęty zamówione wraz z meblami kuchennymi klienci mogą otrzymać 5-letnią gwarancję, a na AGD jednej marki kupione w komplecie – megarabaty. Obowiązująca w salonach Max Kuchnie promocja „Kup teraz w zestawie” daje nam możliwość zakupu urządzeń już od złotówki. Remont kuchni? To proste, jak nigdy dotąd!

Podobne artykuły