Masz obwisłe pośladki? Zobacz jak je ujędrnić w miesiąc!

Uroda Data publikacji: 2016-08-30 / Aktualizacja: 2018-01-18

Zastanawiasz się jak ujędrnić pośladki? Chcesz aby Twoja pupa była wysportowana, jędrna i podniesiona? Każda z nas chciałaby by na wiosnę i lato jej pośladki wyglądały atrakcyjnie gdy już kurtka odsłoni pupę w jeansach.

Dlatego przedstawimy Wam squat challenge, który będzie trwał 30 dni. Jeśli wytrzymacie do końca to na pewno zobaczycie efekt! Ćwiczenia na pośladki biją rekordy popularności. Nie ma niestety innej skutecznej i szybkiej metody na obwisłe pośladki. Jest to mięsień jak każdy inny i możemy go po prostu wyćwiczyć. Aby to zrobić wystarczy jedno ćwiczenie, czyli przysiady. Na pewno je znacie choćby ze szkoły.

Spróbuj wytrzymać całe wyzwanie, a na pewno zobaczysz efekty. Potem powtarzaj je ponownie, za każdym razem będzie łatwiej, a efekty będą jeszcze lepsze. Twoje pośladki nie tylko staną się jędrniejsze, ale zniknie z nich również cellulit. Ćwiczenie to wpływa również na całe nogi, które wyszczuplą się i pięknie uformują. Uda staną się mniejsze, łydki bardziej atrakcyjne.

Jak ujędrnić obwisłe pośladki

tuna2-702x336

Squat to nic innego jak przysiady. Proste ćwiczenie, które na pewno znacie ze szkoły. Potrafi jednak zdziałać cuda, zwłaszcza z naszymi udami i pośladkami. Podejmij wyzwanie i przez 30 dni codziennie rób przysiady według tego grafiku:

Untitled-1

Jak poprawnie wykonywać przysiady

Na filmiku poniżej zobaczycie jak dobrze wykonywać przysiady. Koniecznie go zobaczcie bo ćwiczenie wykonywane niepoprawnie nie da nam oczekiwanych efektów.

Podobne artykuły