Masz brązowe oczy? Musisz to przeczytać!

Lifestyle Data publikacji: 29 lipca 2017

Jeśli masz brązowe oczy lub jakaś z bliskich Ci osób ma taki kolor oczu to jest parę rzeczy, które naprawdę warto wiedzieć. Prawdopodobieństwo jest bardzo duże, bo ponad 50% osób na świecie ma właśnie brązowy kolor oczu.

Oczywiście odcieni może być wiele od czekoladowego po miodowy. Wiele osób wierzy również, że kolor oczu determinuje pewne cechy osobowości danej osoby. Dzisiaj właśnie przybliżymy Ci profil osoby o brązowych oczach. Zobacz ile z tych cech zgadza się w Twoim przypadku.

Masz duże serce

Dzięki temu zawsze okazujesz bliskim wsparcia i zrozumienie. W przypadku problemów, zawsze mogą u Ciebie znaleźć pocieszenie.

Wielka empatia

Jesteś również osobą bardzo empatyczną. Potrafisz wczuć się w rolę kogoś innego i zrozumieć jego ból lub problemy. Przez to też często jesteś smutna bo Twoi bliscy z jakiegoś powodu cierpią. Czujesz potrzebę pomocy im.

Jesteś domatorem

Raczej nie lubisz wychodzić, a czas najchętniej spędzasz w domu. W towarzystwie znajomych, rodziny lub samotnie. Nie lubisz za to dużych zgromadzeń ludzi.

Lubisz stałe związki

Osoby o brązowych oczach są stałe w uczuciach. Nie skaczą z kwiatka na kwiatek, cenią sobie miłość oraz stabilność w związku.

Jesteś pewna siebie

Czasami tej pewności Ci brakuje i masz problemy z jej okazywaniem na zewnątrz. Nie zmienia to jednak faktu, że masz swoje zdanie i wiesz co myślisz. Nie zmieniasz go bez ważnych powodów i potrafisz przy nim obstawać.

Nie poddajesz się marzeniom

Do życia podchodzisz pragmatycznie. Nie oddajesz losu w ręce marzeń. Wiesz, że na wszystko co osiągniesz musisz sobie zapracować. Nie narzekasz, tylko po prostu bierzesz się do pracy by realizować swoje cele i marzenia. Nie czekasz, aż coś samo przyjdzie do Ciebie.

Jesteś godna zaufania

Umiesz dotrzymać powierzonych tajemnic. Ludzie o tym wiedzą, dlatego często proszą Cię o radę i powierzają Ci swoje sekrety.

Podobne artykuły