Zobacz dlaczego włamywacz bez problemu wejdzie do Twojego domu. Zmień jedną rzecz by temu zapobiec!

Porady Data publikacji: 20 grudnia 2016

Jeśli cenisz sobie bezpieczeństwo to nie możesz lekceważyć tej jednej rzeczy. Dzięki nim ryzyko włamania maleje. Oczywiście może to nie zniechęcić złodzieja, ale zaskoczenie może sprawić, że się speszy i odejdzie od próby włamania do Twojego domu. Nie musisz nawet inwestować w systemy alarmowe czy zaawansowane zamki bo cały szkopuł tkwi w tych metalowych elementach, w które wchodzi zasuwka.

Najsłabszym punktem Twoich drzwi są zazwyczaj blaszki, które przykręcone są do ościeżnicy małymi śrubkami. Bardzo łatwo jest je dzięki temu wyłamań. Krótkie śrubki nie wytrzymają naporu i ugną się pod siłą włamywacza.

Aby temu zapobiec wystarczy wymienić je na dużo dłuższe śruby, które tak łatwo nie da się wygiąć i wyrwać razem z futryną. Dzięki temu zabezpieczysz swoje mieszkanie przed włamaniem się nawet gdy masz najzwyklejsze drzwi. Złodziej pewny swego będzie próbował je podważać albo napierać barkiem, ale jego działania będą bezskuteczne bo Tobie udało się to przewidzieć :)

To bardzo szybki i tani sposób na zwiększenie naszego bezpieczeństwa i zabezpieczenie się przed włamywaczem. Nie kosztuje też wiele czasu więc zróbcie to już dzisiaj.

Podobne artykuły