Zobacz dlaczego nie powinnaś w ten sposób zawiązywać dziecku włosów!

Parenting Data publikacji: 04 października 2016

Często zawiązujemy w ten sposób włosy dzieciom aby nie spadały im na czoło. Ta mała dziewczynka też przez wiele lat miała tak zawiązywane włosy i związywane bardzo mocno gumką.

dompelenpomyslow-najlepsze-pomysly-poradniki-przepisy-porady-lifehacki-dieta-odchudzanie

Początkowo linia czoła podwyższała się nieznacznie, ale gdy została nastolatką było to już bardzo widoczne. Dziewczyna łysieje tylko w tej partii głowy skąd miała ściągane włosy do tyłu i bardzo mocno zawiązywane gumką.

28-800x532

Jak wspomina nasza bohaterka:

Kiedy byłam mała wiązałam włosy w ciasny koczek z tyłu. Na zdjęciach można zobaczyć, że miało to straszny wpływ na moją linię włosów. W ciągu kolejnych lat było coraz gorzej. Dzieci dokuczały mi z tego powodu w podstawówce i gimnazjum. Jednak najgorzej było kiedy miałam 13 lat. Nie do końca sobie z tym radziłam i robiłam wszystko, aby ukryć te kłopotliwe miejsca. Pewien chłopiec powiedział mi nawet, że mam czoło wielkości boiska piłkarskiego.

Dzisiaj dzięki zaawansowanym metodom przeszczepiania włosów jej fryzura wygląda normalnie. chcielibyśmy jednak Was ostrzec i zwrócić uwagę bo jeśli robicie tak samo po wielu latach może się okazać, że mocno skrzywdziliście dziecko.

56-800x532

Podobne artykuły