Wziął ciasto do pizzy i zawinął… powstała z tego genialna przekąska!

DomPelenPomyslow.pl Wziął ciasto do pizzy i zawinął... powstała z tego genialna przekąska!

Szukacie pomysłu na świetną przekąskę na imprezę, którą będziecie mogli zaskoczyć gości? Wystarczy, że wykonacie ten prosty przepis :) Przekąska powstaje bardzo szybko i jest przepyszna.

Składniki

 • gotowe ciasto na pizzę
 • sos do pizzy
 • ser
 • pepperoni

Przygotowanie

Zaczynamy od rozwałkowania ciasta, a następnie posmarowania go sosem do pizzy. Możecie go zrobić według swojego przepisu, albo skorzystać z tego: przepis na sos do pizzy.

DomPelenPomyslow.pl Wziął ciasto do pizzy i zawinął... powstała z tego genialna przekąska! DomPelenPomyslow.pl Wziął ciasto do pizzy i zawinął... powstała z tego genialna przekąska!

Teraz ciasto posyp serem żółtym oraz rozłóż plasterki pepperoni. Powinno to wyglądać tak jak na zdjęciu poniżej.

DomPelenPomyslow.pl Wziął ciasto do pizzy i zawinął... powstała z tego genialna przekąska! DomPelenPomyslow.pl Wziął ciasto do pizzy i zawinął... powstała z tego genialna przekąska! DomPelenPomyslow.pl Wziął ciasto do pizzy i zawinął... powstała z tego genialna przekąska!

Następnie ciasto zawijamy w roladę i kroimy na plastry o grubości ok 2cm.

DomPelenPomyslow.pl Wziął ciasto do pizzy i zawinął... powstała z tego genialna przekąska! DomPelenPomyslow.pl Wziął ciasto do pizzy i zawinął... powstała z tego genialna przekąska! DomPelenPomyslow.pl Wziął ciasto do pizzy i zawinął... powstała z tego genialna przekąska! DomPelenPomyslow.pl Wziął ciasto do pizzy i zawinął... powstała z tego genialna przekąska!

Blachę wyłóż folią aluminiową i rozłóż obok siebie roladki. Pieczemy ok 5-10 minut w temperaturze 180 stopni. Musicie po prostu sprawdzić czy ciasto już się zarumieniło.

DomPelenPomyslow.pl Wziął ciasto do pizzy i zawinął... powstała z tego genialna przekąska! DomPelenPomyslow.pl Wziął ciasto do pizzy i zawinął... powstała z tego genialna przekąska! DomPelenPomyslow.pl Wziął ciasto do pizzy i zawinął... powstała z tego genialna przekąska! DomPelenPomyslow.pl Wziął ciasto do pizzy i zawinął... powstała z tego genialna przekąska! DomPelenPomyslow.pl Wziął ciasto do pizzy i zawinął... powstała z tego genialna przekąska!

Nasza przekąska gotowa. Świetnie smakuje z sosem do pizzy, waszym ulubionym :)

Przepis wideo

Zobacz również
Skomentuj

Wziął ciasto do pizzy i zawinął… powstała z tego genialna przekąska!