Jak wyłączyć Messenger Day w Facebook Messenger

Technologie Data publikacji: 09 listopada 2016

dompelenpomyslow-najlepsze-pomysly-poradniki-przepisy-porady-lifehacki-dieta-odchudzanie

Jak wyłączyć Messenger Day

Chcesz wyłączyć Messenger Day w Facebook Messenger? Jeśli tak funkcja Cię wkurza, nie korzystasz z niej i tylko spowalnia Twój telefon to warto to zrobić. Niestety nie ma prostego sposobu na usunięcie tej funkcji, a jedyną możliwą opcją jest ściągnięcie wcześniejszej wersji aplikacji i zainstalowanie na swoim urządzeniu. Dzięki temu wyłączysz Messenger Day w swoim komunikatorze Messenger na telefonie.

Jak pobrać starszą wersję Facebook Messenger?

Najlepiej jest to zrobić z zaufanego źródła czyli np. z serwisu uptodwwn.com, który umieszcza jedynie sprawdzone wersje plików APK niezawierających złośliwe oprogramowanie. Wjedź na stronę i ściągnij jedną ze starszych wersji Facebook Messenger. Wersja 90.0.0.14.70 powinna dobrze się sprawdzać :)

Jak zainstalować aplikację

dompelenpomyslow-najlepsze-pomysly-poradniki-przepisy-porady-lifehacki-dieta-odchudzanie

Najpierw musisz wejść w ustawienia swojego telefonu i zezwolić na instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł. Nasz plik APK nie pochodzi bezpośrednio ze sklepu play. Po zainstalowaniu go jednak zawsze możesz zaktualizować aplikację wchodzą ponownie do sklepu Play i aktualizując ją w standardowy sposób.

Messenger Lite

2016-11-09_135151

To dedykowana lżejsza wersja tego komunikatora, która nie zawiera tej funkcji. Również dużo lepiej sprawuje się na wolniejszych telefonach. Możesz ją pobrać tutaj i odinstalować tradycyjnego Messengera.

Teraz już możesz otworzyć swój plik APK, który został pobrany i zainstalować aplikację. Teraz już wiesz jak pozbyć się Messenger Day. Mam nadzieję, że to poprawi działanie Twojego telefonu. Udostępnij ten wpis znajomym aby też wiedzieli jak usunąć Messenger Day.

 

Podobne artykuły