Vorwerk świętuje 140 urodziny. Zobacz promocje

Lifestyle Data publikacji: 27 czerwca 2023 / Aktualizacja: 2024-06-05

Aby uczcić swoje 140-lecie firma Vorwerk przygotowała wersję specjalną swojego słynnego urządzenia – jubileuszową edycję urządzenia Thermomix® TM6  wraz z pasującą do niego stacją Thermomix Friend®, a także mnóstwo innych niespodzianek dostępnych właśnie w czerwcu.

Oryginalna faktura obudowy urządzeń, nawiązuje do szlifu kamieni szlachetnych. Współgra z nią nowy, szampański odcień metalicznych detali (jak logo, pokrętło, uchwyt, elementy wentylacyjne) sprawiając, że urządzenia z jubileuszowej wersji zachwycą nie tylko wiernych klientów Thermomix®, ale też miłośników designu oraz osoby szukające nietypowych rozwiązań we wnętrzach.

To nie wszystko! Wraz z premierą wyjątkowych urządzeń, marka przygotowała także kilka specjalnych ofert i promocji:

1. Do 30.06.2023 r. można zakupić zestaw Thermomix® TM6  wraz ze stacją Thermomix Friend® taniej o 581 zł. Oferta dotyczy zarówno wersji jubileuszowej jak i wersji z białej wersji kolorystycznej.

2. Każdy gospodarz, który zorganizuje prezentację party w czerwcu, podczas której zostanie dokonany zakup urządzenia Thermomix® TM6, może wziąć udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest jubileuszowa edycja urządzenia Thermomix®. Wystarczy podzielić się swoim pierwszym wspomnieniem związanym z urządzeniem Thermomix®.

3. Każdy klient, który zakupi urządzenie Thermomix® w dniach od 01-30.06.2023 r. i zorganizuje prezentację party, zakończoną sprzedażą – w dniach od 01 – 31.07.2023 r. może wybrać, jako prezent z katalogu, voucher na zakup nakładki krojącej w promocyjnej cenie: 165 zł

4. Do 30.06.2023 r. dostępna jest oferta zakupu urządzenia Thermomix® z prolongatą, pierwszą ratę można zapłacić dopiero w sierpniu.

5. Do każdego zakupu urządzenia TM6, Vorwerk oferuje jubileuszową torbę na Thermomix® o wartości 225 zł.

Mimo że wyjątkowe jubileuszowe urządzenie Thermomix® TM6 dostępne jest w ofercie limitowanej to jego cena jest taka sama jak urządzenia w białej obudowie. Nie zmieniają się również jego funkcje – jubileuszowy TM6 pomaga przygotować pyszne dania bez wysiłku łącząc się z platformą Cookidoo®, gdzie dostępnych jest ponad 5500 przepisów w języku polskim i gdzie można zapisywać lub edytować własne ulubione przepisy. TM6 w specjalnej obudowie łączy w sobie również funkcje ponad 20 innych sprzętów kuchennych – pomaga między innymi w ważeniu, siekaniu, mieszaniu, ubijaniu, blendowaniu, wyrabianiu ciasta, karmelizowaniu, gotowaniu metodą sous-vide.

Stacja Thermomix Friend® z obudową o tej samej fakturze jest również dostępna w jubileuszowej edycji limitowanej. Za sprawą równoczesnego gotowania przejmuje ona część zadań, pozwalając zaoszczędzić jeszcze więcej czasu i przygotować większą liczbę porcji dla rodziny i przyjaciół.

Jubileuszowa wersja urządzeń doskonale komponuje się z ciemnymi meblami i blatami kuchennymi oraz chłodnym elementami ze stali. Sprawdzi się też w kontraście z mocnymi kolorystycznie frontami i jasnymi blatami.

Urządzenie Thermomix® TM6 i Thermomix Friend® z jubileuszowej edycji dostępne są w zestawie w cenie 7 129 zł (taniej o 581 zł) u przedstawicieli handlowych

Podobne artykuły