Uważajcie, e-papierosy mogą być bardzo niebezpieczne!

Zdrowie Data publikacji: 20 stycznia 2017

Andrew Hall postanowił rzucić palenie. Przeszedł jednak na e-papierosy. Nie spodziewał się, że ten wybuchnie i wyrządzi mu taką szkodą. Na szczęście w chwili wybuchu elektronicznego papierosa był sam w łazience, ale woli nie myśleć co by było gdyby miał na rękach jedną z córek.

Mężczyzna zaciągnął się swoim e-papierosem, gdy doszło do eksplozji. Papieros dosłownie eksplodował mu w ustach wyłamując siedem zębów. Andrew doznał na twarzy oparzeń drugiego stopnia

Swoją historię opisał i wrzucił na Facebooka aby ostrzec innych, którzy również korzystają z tego rodzaju zamiennika dla zwykłych papierosów. Mam nadzieję, że i Wy skorzystacie z jego ostrzeżenia.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły