Utrata wagi – sposób dla leniwych

Zdrowie Data publikacji: 05 grudnia 2016

ogfbvd1

Chcesz schudnąć, ale nie masz odpowiednio dużo zapału aby zacząć ćwiczyć lub stosować dietę? Spróbuj podkręcić swój metabolizm. To może być dla Ciebie jedyny sposób nas chudnięcie bez wysiłku. Aby to zrobić zacznij codziennie pić tę miksturę.

Składniki

  • 1 łyżeczka miodu
  • 1 łyżeczka cynamonu
  • 1 szklanka wody

Przygotowanie

Zagotuj szklankę wody. Gdy woda zacznie wrzeć dodaj cynamonu. Następnie odstaw chwilę do ostygnięcia i gdy woda będzie w temperaturze umożliwiającej jej wypicie dodaj miodu, zamieszaj. Nigdy nie dodawaj miodu do wrzątku bo straci swoje właściwości.

Przelej napój do dwóch szklanek. Jedną wypij przed położeniem się do łóżka, drugą schowaj do lodówki i wypij z samego rana po przebudzeniu.

Źródło artykułu: https://tidbitsfrommarcus.wordpress.com/2014/05/09/lazy-way-to-lose-weight-cinnamon-honey-and-water/

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły