Ujędrniamy uda – praktyczne porady

Uroda Data publikacji: 13 maja 2016

Jędrne uda to marzenia każdej kobiety. Nie jest jednak to celem nie do osiągnięcia. W tym artykule przedstawimy Wam kilka praktycznych porad, które przybliżą Was do jędrnych ud – jeśli oczywiście wprowadzicie je w życie :)

DomPelenPomyslow---Najlepsze-pomysły-poradniki-przepisy-porady-lifehacki-dieta-odchudzanie

Masaż

To jedna z przyjemniejszych rzeczy, które zbliżą nas do idealnych jędrnych ud. Możesz go wykonywać sama, ale dużo przyjemniej jest o to poprosić partnera :) Masaż naprawdę czyni cuda, ujędrnia skórę, modeluje ją a także eliminuje cellulit. Pamiętajcie jednak, że taki masaż powinien być płynny, ruchy powinny odbywać się w kierunku serca i nie mogą być zbyt mocne i intensywne. Do masażu użyj np. oleju kokosowego, który nawilży Twoją skórę. Kluczem do sukcesu jest tutaj systematyka, taki masaż powinien odbywać się codziennie przez kilka minut. Ale to chyba nic strasznego? :)

Peelingi

Czy wiesz, że za pomocą samych peelingów możesz wyszczuplić uda o 2-3 centymetry? Oczywiście istotna jest regularność, należy je stosować przynajmniej raz w tygodniu. Najlepszy na skórę ud będzie peeling solny. Możesz go kupić, albo zrobić sama. Wystarczy wymieszać garść soli z oliwą z oliwek. Dobrze masujemy nim uda, a potem spłukujemy. Najlepiej robić to pod prysznicem :)

Ćwiczenia

Oczywiście nic się nie zrobi samo i do pełnego efektu będziemy też musiały trochę poruszać. Ale naprawdę warto! Wystarczy pół godziny ćwiczeń przed śniadaniem aby spalić 60% tłuszczów. W domu idealne ćwiczenia na uda to skakanka, aerobik czy bieżnia.

Możesz też co rano wykorzystać ten zestaw ćwiczeń na seksowne uda i pośladki :) Zajmie Ci jedynie 20 minut poranku, ale za to rozbudzi Cię to i pozytywnie nastawi na cały dzień!

 

Podobne artykuły