Tkanka tłuszczowa na plecach – jak się jej pozbyć?

Uroda Zdrowie Data publikacji: 02 listopada 2016 / Aktualizacja: 2019-07-19

Tkanka tłuszczowa odkłada się w każdych fragmentach ciała, w tym również na plecach. Jak się jej pozbyć? Wystarczą proste ćwiczenia, które możesz wykonywać w domu. Dzięki temu Twoje plecy będą wyglądały idealnie, a pod stanikiem nie będą tworzyć się fałdki tłuszczu.

  1. Tkanka tłuszczowa na plecach
  2. Ćwiczenia na fałdki na plecach
  3. Jak pozbyć się tłuszczu na plecach

Ćwiczenie 1

Przyda nam się do tego mata, ale jeśli jej nie masz rób te ćwiczenia na dywanie. Połóż się na brzuchu i ułóż ręce wzdłuż ciała. Podnieś głowę i ręce do góry, wytrzymaj chwilę i opuść. Ćwiczenie powtórz 10 razy.

unoszenie-plecow

Ćwiczenie 2

To ćwiczenie również będziemy wykonywać w pozycji leżącej na brzuchu. Ręce opieramy na karku, a następnie unosimy do góry klatkę piersiową. Trzymamy chwilę i wracamy do pozycji wyjściowej. Robimy 15 powtórzeń.

2016-11-02_181048

Ćwiczenie 3

Brzuszki to znane wszystkim ćwiczenie, ale skuteczne nie tylko w przypadku tłuszczu na brzuchu. Pomaga również wzmocnić plecy i spalić zmniejszyć fałdki tłuszczu na plecach.

plaski-brzuch-5

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły