Ta mieszanka naturalnych składników pozwoli schudnąć Ci 2kg na tydzień!

Zdrowie Data publikacji: 08 listopada 2018

Wiele z nas chce schudnąć i w tym celu przechodzi na dietę. Niestety to co często nas zniechęca to brak dostatecznych efektów mimo poświęceń. W takiej sytuacji możesz spróbować wprowadzić do swojej diety naturalny suplement, który przyśpiesza odchudzanie. Dzisiaj podamy Ci na taki przepis. Wypróbuj go, a dzięki temu schudniesz szybciej.

Zanim jednak to zrobisz pomyśl, czy Twoja dieta na pewno jest odpowiednia. W zasadzie wystarczy zastosować się już do kilku prostych założeń aby zobaczyć efekty odchudzania. Zacznij zwracać uwagę na to co jesz. Ogranicz puste kalorie jak słodycze, słone przekąski czy produkty pszenne. Wprowadź więcej zdrowej żywności i pij sporo wody. Na diecie wcale nie trzeba jeść mniej, wręcz przeciwnie. Gdy pierwszy raz dostałam dietę od dietetyka okazało się, że to co robiłam wcześniej nie miało sensu. Jadłam dużo więcej, a mimo to chudłam. Bo ważne jest to co jemy.

  1. Ogranicz cukier i sól
  2. Zrezygnuj z alkoholu
  3. Odstaw gazowane słodkie napoje
  4. Jedz więcej warzyw i chude mięso
  5. Stosuj jedynie produkty pełnoziarniste
  6. Jedz 5 posiłków dziennie
  7. Pij 1,5l wody dziennie
  8. Zwiększ aktywność fizyczną

Suplement diety wspomagający odchudzanie

Mieszanka, którą Wam zaproponujemy już od dłuższego czasu jest hitem wśród osób odchudzających się. Składa się z dwóch składników, miodu oraz cynamonu. Składniki te nie tylko wspomagają trawienie. Nie tylko wspomagają spalanie tłuszczu, ale również ograniczają ilość tłuszczu jaka odkłada się po posiłku regulując poziom cukru we krwi. Cynamon jest znaną przyprawą, która przyśpiesza metabolizm. Oprócz ego oba składniki mają wiele cennych dla zdrowia właściwości, które wymienimy na końcu tego artykułu. Jeśli będziesz stosować ten suplement regularnie, a do tego utrzymasz dietę i aktywność fizyczną, to spokojnie możesz chudnąć w tempie 2kg tygodniowo.

Gdy będziesz kupować miód do tego przepisu pamiętaj o tym aby był to naturalny, najwyższej jakości miód. Tylko on zawiera wszystkie cenne właściwości, na których nam zależy. Miód powinien być również płynny, ale krystalizacja miodu jest naturalnym procesem, dlatego wystarczy go wtedy lekko podgrzać. Jeśli chodzi o cynamon to w zupełności wystarczy zwykły cynamon w proszku, który możemy jako przyprawę kupić w każdym sklepie.

Gdy mamy już miód i cynamon możemy przejść do wykonania naszego suplementu. Przygotuj 250ml miodu i przelej je do słoika, a następnie dodaj do niego 4 łyżeczki cynamonu. Następnie wszystko bardzo dobrze wymieszaj. Cynamon musi zostać równo rozprowadzony w miodzie.

Codziennie rano łyżkę takiej mieszanki rozpuść w 1/2 szklanki ciepłej wody, ale  nie gorącej. Najlepiej aby woda miała około 40 stopni, wtedy jesteśmy pewni, że nie zabije ona właściwości miodu, który traci je gdy podgrzejemy go do wyższej temperatury.

Życzę Wam jak najlepszych efektów. Pamiętajcie jednak, że sam suplement nie da nic jeśli jednocześnie nie będziecie pamiętać o zdrowej i zrównoważonej diecie i aktywności fizycznej.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły