Szybkie składanie koszulek

Porady Data publikacji: 02 lutego 2015 / Aktualizacja: 2018-04-27

Jak szybko składać koszulki? Istnieje bardzo prosta metoda, dzięki której złożenie koszulki zajmuje nam kilka sekund. Wymaga ona trochę wprawy, ale warto się jej nauczyć, zwłaszcza gdy składanie koszulek nie należy do naszych ulubionych obowiązków.

Szybkie składanie koszulek

Zaczynamy od rozłożenia koszulki np. na łóżku. Następnie musimy podzielić ją sobie na dwie części. Oczywiście robimy to po prostu „na oko”. Chodzi o to by wiedzieć, za które punkty koszulki chwycić. Dzielimy więc koszulkę na pół (góra i dół), a następnie na 1/4 długości od lewej strony.

Następnie wizualizujemy sobie trzy punkty, punktem A jest miejsce zejścia się obydwu linii podziały, a punkty B i C występują mniej więcej w tych samych odległościach od punktu A na skrajach koszulki w linii pionowego podziału.

Chwyć lewą ręką koszulkę za punkt A „szczypiącym” ruchem. Drugą ręką chwyć koszulkę w punkcie B. Rękę z punktu B przemieść do punktu C. Odwróć koszulkę i złóż w pół. Gotowe!

Wiem, że teraz może wydawać się to trudne, ale zobaczcie jak proces ten wygląda na wideo poniżej. Jest to naprawdę proste, a przy odrobinie wprawy złożenie koszulki zajmie Wam nie więcej niż 2 sekundy! :)

Poradnik wideo

Podobne artykuły