Szklanka tego napoju wypita każdego dnia poprawi Twój stan zdrowia

Zdrowie Data publikacji: 05 listopada 2016
fot. foire-expo-ruffec.com

fot. foire-expo-ruffec.com

Zacznij pić codziennie rano przed śniadaniem tę wodę, a poprawisz swój stan zdrowia. Już po tygodniu stałego picia zaczniesz zauważać efekty.

  1. Wystarczą dwa składniki – woda i sok z cytryny
  2. Pij ten napój każdego dnia rano
  3. Popraw swoje zdrowie!

Składniki

  • letnia przegotowana woda
  • sok z jednej cytryny

Przygotowanie

Wodę przegotuj, a następnie odstaw do ostygnięcia. Powinna być jeszcze letnia gdy będziesz ją pić. Nalej sobie szklankę wody i dodaj do niej sok ze świeżo wyciśniętej cytryny. Jeśli podgrzejesz ją w rękach lub mikrofalówce to uzyskasz więcej soku.

Stosowanie

Pij codziennie rano zaraz przed śniadaniem.

Zalety

Po pierwsze wzmocnisz swoją odporność oraz oczyścisz swój organizm z toksyn. Przyśpieszysz również metabolizm na pozostała część dnia i zmniejszysz łaknienie dzięki czemu zjesz mniej i łatwiej zrzucisz zbędne kilogramy.

Woda z cytryną rozpuszcza również kamienie nerkowe oraz zapobiega ich powstawaniu. Poprzez usuwanie toksyn wpływa również na stan naszej cery znacznie ją poprawiając.

Woda z cytryną potrafi też niwelować stany zapalne oraz im zapobiegać. Zmniejsza również ciśnienie krwi.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły