Świetne pomysły, które pomogą w utrzymaniu porządku

Porady Data publikacji: 08 kwietnia 2016

Zacznijmy od kuchni. Wystarczy wykorzystać pudełka i haczyki by zrobić porządek w kuchennej szafce. Zobacz jak to wygląda na przykładzie, prawda, że dużo lepiej?

sposoby-na-idealny-porzadek-w-domu1

Ten sam system pudełek możesz przenieść do swojej szafy. Dzięki koszom wszystko jest ułożone, a do tego podpisane. Już nigdy nie będziesz musiała szukać pościeli dla gości czy ręczników :) Wszystko ma swoje miejsce!

sposoby-na-idealny-porzadek-w-domu2

Kolejne miejsce, w którym często mamy bałagan to szafka na kosmetyki. Tutaj również możemy podziałać i zrobić porządek :)

sposoby-na-idealny-porzadek-w-domu4

Dzięki przegródkom w szufladzie zapanuje porządek. Jeśli nie masz ich w swojej szufladzie możesz kupić gotowe wkłady z Ikei z przegródkami aby łatwiej zapanować nad rzeczami, które się w niej znajdują.

sposoby-na-idealny-porzadek-w-domu62016-04-08_192500

Kolejny bardzo fajny pomysł, który możesz wykorzystać w swojej kuchni. Wystarczy trochę pomajsterkować, a wszystkie blaszki znajdą swoje miejsce! :)

sposoby-na-idealny-porzadek-w-domu10

Pewnie znasz ten ból – chcesz sięgnąć patelnię z samego dołu. Teraz trzeba zrobić hałas i wyciągnąć wszystkie patelnie, a dziecko śpi. A wystarczy je lepiej zorganizować i do każdej mieć łatwy dostęp.

sposoby-na-idealny-porzadek-w-domu13

Ten widok na pewno zna każda z nas. Koniec z tym! :)

sposoby-na-idealny-porzadek-w-domu15

Wróćmy do twojej garderoby. Szukasz czegoś i musisz wszystko wyrzucić na zewnątrz aby znaleźć swoją ulubioną bluzkę?

2016-04-08_192919

Spróbuj nowego sposobu i zacznij układać bluzki i swetry w szafie pionowo. Dzięki temu zawsze widzisz po co sięgasz i masz w szufladach porządek :)

 

Podobne artykuły