10 września 2014

Stań się piękna podczas snu

2014-09-10_184411

Olej kokosowy na włosy

Chociaż każda odżywka bez spłukiwania jest doskonała do stosowania podczas snu, olej kokosowy ma unikalną mieszankę właściwości, które pomogą intensywnie je odżywić. Jeśli zostawisz olej kokosowy na włosach na noc wzmocnisz je i będziesz cieszyć się jedwabiście gładkimi końcówkami.

Olej rycynowy na rzesy

Drogie odżywki, które dają spektakularne efekty, po jakimś czasie należy odstawić. Olejek rycynowy możemy stosować bez przerwy i stale cieszyć się błyszczącymi, zdrowymi rzęsami. Posmaruj olejkiem skórę u nasady rzęs. Uważaj, by olej nie trafił do oczu. Dodatkowa poduszka na podpuchnięte oczy Jeśli rano masz podpuchnięte oczy, aby zapobiec gromadzeniu się płynu w tkankach twarzy, powinnaś spać na plecach. Najlepiej, jeśli pod głowę wsadzisz dodatkową poduszkę, która lekko ją uniesie. Jedwabna poduszka będzie doskonała!

Soda oczyszczona na bielsze zęby Po umyciu zębów, przed samym snem, zanurz szczoteczkę w odrobinie sody oczyszczonej i myj je przez kilka dodatkowych minut. Już po kilku dniach Twoje zęby staną się wyraźnie bielsze!

Seksowne fale Jeśli chcesz pospać dłużej i uniknąć porannego układania włosów, zrób na noc luźny warkocz. Rano rozpuść włosy, spryskaj lekkim lakierem i gotowe!

Wazelina dla suche łokcie i kolana Kiedy masz do czynienia z suchymi łokciami, kolanami i piętami, uratuje Cię zwykła kosmetyczna wazelina. Posmaruj skórę i owiń ją dowolnym materiałem, by nie ubrudzić pościeli. Zmyj wazelinę rano i ciesz się jaśniejszą, nawilżoną skórą!

Balsam delikatnie brązujący Noc to idealna pora na nadanie skórze delikatnej opalenizny. Jeśli użyjesz balsamu delikatnie brązującego na godzinę przed snem, rano obudzisz się z apetyczną, delikatną opalenizną.

Krem z lodówki na piękne oczy Trzymaj krem pod oczy w lodówce i stosuj go tuż przed pójściem do łóżka. Dzięki temu trickowi nie obudzisz się z obrzękiem powiek i co więcej złagodzisz wrażliwą skórę wokół oczu. Rano również możesz zastosować zimy krem – poczujesz ulgę, a Twoje spojrzenie będzie świeże!

Nawilżacz powietrza Nawet jeśli używasz odpowiedniego balsamu nawilżającego przed snem, stosowanie nawilżacza powietrza może również pomóc skórze, szczególnie gdy powietrze jest bardzo suche. Oprócz tego, że obudzisz się piękniejsza, będziesz lepiej spać!

Rozjaśniające kremy Jeśli używasz serum rozjaśniającego, użyj go przed snem. Retinoidy i inne produkty rozjaśniające skórę najlepiej stosować w ciągu nocy, z daleka od światła słonecznego.

Miękkie usta Jeśli jeszcze nie jesteś uzależniona od zwykłego kremu Nivea, od dziś może się to zmienić. Posmaruj usta przed snem – rano poczujesz wyjątkową miękkość!