4 września 2016

Skuteczne porady, dzięki którym zrzucisz brzuszek

2. Unikaj alkoholu

2016-09-04_124812

Nie każę Ci całkowicie z niego rezygnować, ale należy go zacząć unikać. Pity w zbyt dużych ilościach może spowodować, że szybciej zaczniemy tyć na brzuchu. Ograniczenie alkoholu może zatem pomóc Ci wyszczuplić swoją talię.

Po pierwsze alkohol sprawia, że zatrzymujemy w organizmie wodę. Przez to od razu przybieramy na wadze i stajemy się jakby napuchnięci. Potrafi zatrzymać wodę w organizmie na kilka dni, więc jeśli pijemy regularnie np. co weekend stan ten może być permanentny.

Druga kwestia jest taka, że alkohol sprawia, że od razu odkładamy w organizmie tłuszcz, który spożyjemy podczas picia alkoholu, a to przyśpiesza tycie. Do alkoholu często jemy tłuste potrawy – mięso i tłuste słone przekąski – np. chipsy.

Ten artkuł ma więcej niż jedną stronę Strona 1 Strona 2 Strona 3 Strona 4 Strona 5 Strona 6

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.