Rozgrzewacz do dłoni domowej roboty

Kategoria: DIY Gadżety
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2015-12-04 / Aktualizacja: 2022-01-02

Miniaturka-Facebook

Aby wykonać ten prosty rozgrzewacz do dłoni domowej roboty będziemy potrzebować kilku składników. Wtedy jednak możesz mieć go przy sobie i zawsze gdy będzie Ci zimno w dłonie użyć go :) To bardzo fajny gadżet dla każdego zmarźlucha! 

Przygotuj:

Zaobserwuj nas na Facebooku

  • litr octu
  • 4 łyżki proszku do pieczenia

Teraz musimy przelać ocet do garnka i dodać do niego powoli proszek do pieczenia cały czas mieszając miksturę. Doprowadź ją do wrzenia. Wtedy zostaw garnek na małym ogniu. Musimy poczekać aż woda odparuje, może to potrwać nawet godzinę! Po odparowaniu mikstura powinna wyglądać jak na zdjęciu.

317

Gdy woda już odparuje przelej miksturę do jakiegoś małego pojemnika. Jeśli będzie miała żółty kolor to znaczy, że wszystko jest poprawnie. Pojemnik włóż do zamrażarki na kwadrans. Po tym czasie naszą substancję przelewamy do małej torebki z ziperem, którą można szczelnie zamknąć.

UWAGA! To co zostało w garnku przerzuć do innego pojemniczka i musisz to też mieć razem ze sobą.

710

Teraz gdy tylko zrobi Ci się zimno wystarczy, że trochę tego co zostało w garnku wrzucisz do naszego woreczka z cieczą. Ciecz zacznie się powoli robić twarda i ciepła. Jeśli chcesz przywrócić działanie wystarczy wrzucić woreczek do ciepłej wody.

87

 

 

Podobne artykuły