Rób to każdego ranka przed śniadaniem i obserwuj jak centymetry w udach znikają

Uroda Zdrowie Data publikacji: 14 listopada 2016
fot. allhealthynews.com

fot. allhealthynews.com

Chcesz zrzucić parę kilogramów i sprawić by Twoje uda były smuklejsze? Możesz to zrobić w sprytny sposób podkręcają swój metabolizm. Oczywiście musisz również pamiętać o zasadach zdrowego żywienia bo inaczej kuracja na niewiele się da.

Jeśli jednak będziesz regularnie pić Ten napój skutecznie zwiększysz swój metabolizm i z początku zaczniesz chudnąć bez większego wysiłku. Nie musisz ćwiczyć czy stosować rygorystycznej diety. W późniejszym etapie będzie to jednak wskazane dla dalszego podtrzymania utraty wagi. Wszystko zależy jednak od tego ile kilogramów zamierzasz zrzucić. Jeśli mniej niż 5 to być może zdrowa dieta i ten napój w Twoim przypadku wystarczą. Wszystko zależy od Twojej systematyczności i metabolizmu (każdy ma inny).

Składniki

  • szklanka letniego mleka
  • 1/4 łyżki kurkumy
  • łyżeczka miodu
  • sok z połówki cytryny
  • szczypta cynamonu

Przygotowanie

Mleko podgrzewamy, a następnie dajemy mu ostygnąć. Dodajemy resztę składników, mieszamy i od razu wypijamy. Pijemy codziennie rano przed śniadaniem.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły