Rób to każdego dnia a do wakacji Twoja pupa będzie wyglądać idealnie!

Zdrowie Data publikacji: 28 listopada 2016

dompelenpomyslow-najlepsze-pomysly-poradniki-przepisy-porady-lifehacki-dieta-odchudzanie

Recepta na jędrne i zgrabne pośladki jest bardzo prosta i leży w jednym ćwiczeniu. Trzeba jednak wziąć się za siebie, zacząć robić to codziennie, ale za to po miesiącu zauważycie już duże efekty. Do wakacji macie szansę zrobić idealną pupę, jędrną i kształtną. Zniknie pomarańczowa skórka, a pośladki nie będą już smutno wisieć :)

Przysiady na idealne pośladki

Jak pewnie się domyślacie przepisem na idealne pośladki są przysiady. Codziennie wykonuj ich określoną ilość. Przygotowaliśmy dla Was prosty trening na miesiąc. Postarajcie się do niego zastosować, ale jeśli nie dajecie rady obetnijcie liczbę przysiadów np. o połowę, ale starajcie się wykonywać je poprawnie. Dużo ważniejsze od ilości przysiadów jest dokładność ich wykonania.

dompelenpomyslow-najlepsze-pomysly-poradniki-przepisy-porady-lifehacki-dieta-odchudzanie

Jak poprawnie wykonywać przysiady

Podczas każdego treningu bardzo istotny jest poprawny sposób wykonywania ćwiczeń. Tylko wtedy możesz oczekiwać odpowiednich efektów, a cały wysiłek nie pójdzie na marne. Zobacz kilka prostych wskazówek, dzięki którym poprawnie wykonasz przysiady.

przysiad

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły