Proste triki, dzięki którym Twój dom będzie bardziej stylowy

Wnętrza Data publikacji: 31 maja 2016

Tym razem przedstawimy Wam kilka trików dekoratorów wnętrz dzięki, którym dom wygląda bardziej stylowo :) Wystarczy zmienić parę rzeczy, a okaże się, że Twoje mieszkanie może wyglądać dużo lepiej! Zacznijmy od firan :)

Karnisze przy suficie

home-hacks

Jeśli powiesisz karnisze bliżej sufity i na nich zasłony aż do ziemi to Twoje pomieszczenia będą wyglądać bardziej stylowo, a do tego będą optycznie wyższe. To bardzo prosty zabieg, który możesz wykonać sama!

Lustra

home-hacks (7)

Lustra optycznie powiększają pomieszczenie. Jeśli twoja sypialnia jest mała, a jest w niej garderoba lub szafa to postaraj się by drzwi od nich były z lustrami. Dzięki temu pomieszczenie będzie wyglądać lepiej i będzie przestronniejsze wizualnie. Ma to też praktyczny wymiar.

Związywanie zasłon

home-hacks (6)

Jeśli tego nie robisz to zacznij. Zasłony, które są związane są dużo atrakcyjniejsze wizualnie. To prosta i stylowa dekoracja do każdego pomieszczenia.

Jasne kolory i dużo światła

home-hacks (2)

To idealny sposób na optyczne powiększenie pomieszczeń. Jeśli masz małe pomieszczenie postaraj się by elementy w nim były jasne, podłoga czy meble. Dodatkowo pasy wzdłuż (nie w poprzek) optycznie je powiększą. Wcześniej przedstawiony również pomysł – karnisze przy samym suficie i firany do ziemi, a do tego dużo wpadającego do środka światła idealnie odmienią pomieszczenie.

Nietypowe karnisze

home-hacks (4)

To świetny pomysł na nadanie charakteru pomieszczeniu. Wcale nie trzeba wydawać fortuny – czasem wystarczy trochę pomysłu, niepotrzebne gałęzie, kije golfowe czy liny. Można je naprawdę fajnie wykorzystać :)

 

Podobne artykuły