Proste ćwiczenia na obwisły biust

Chcesz poprawić wygląd swojego biustu? Nie potrzebujesz operacji w klinice medycyny estetycznej. Tak naprawdę wystarczy odpowiedni trening, dzięki któremu podniesiesz i ujędrnisz swój biust.

Dlaczego piersi opadają?

Nie na wszystko mamy wpływ, ale możemy starać się zmienić wygląd piersi, będzie to jednak wymagało od nas pewnej pracy. Piersi opadają z wielu powodów, jednym z czynników mogą być po prostu nasze geny. To dlatego, każda z nas ma inne piersi oraz starzeje się w inny sposób. To w nich zapisane jest jak będziemy wyglądać za kilkanaście lub kilkadziesiąt lat.

Do tego oczywiście dochodzą czynniki zależne od nas jak palenie tytoniu, wahania wagi czy źle dobrany stanik. Te problemy wyeliminować możemy samodzielnie stosując odpowiednią dietę, rezygnując z papierosów czy korzystając z pomocy specjalistki w doborze stanika. Jak dobrać odpowiedni stanik dowiecie się również u nas z tego artykułu.

Pamiętajcie też, że bardzo duży wpływ na zdrowie naszej skóry i jej jędrność mają promienie słoneczne. Lubimy się opalać, ale tak naprawdę słońce działa na skórę postarzająco. Dlatego nie zapominajcie o odpowiednich filtrach słonecznych.

Ćwiczenia na obwisłe piesi

Na filmiku poniżej zobaczycie 5 ćwiczeń, które pomogą Wam ujędrnić piersi, będą również wyglądały na większe i uniosą się do góry. Niestety film nie jest po polsku, ale wystarczy obejrzeć instrukcję i postępować tak samo. Możecie od razu przewinąć do 40 sekundy i pominąć wstęp. Dla tych, którzy nie będą mogli sobie poradzić z tą instrukcją opiszemy wszystko po polsku poniżej.

Ćwiczenie 1

fot. Badabun

W skrócie pierwszym ćwiczeniem są damskie pompki. Wykonujemy je na kolanach, dlatego ćwiczenie to jest dużo łatwiejsze od normalnych pompek i na pewno bez problemu sobie z nimi poradzicie. Robimy 3 serie po 10 powtórzeń.

Ćwiczenie 2

fot. Badabun

Składamy dłonie w przeplocie przed sobą na wysokości twarzy i staramy się je do siebie dociskać, tak jakbyśmy chcieli jedną ręką przesunąć drugą. Wykonujemy 3 serie tego ćwiczenia po 15 powtórzeń.

Ćwiczenie 3

fot. Badabun

Do jego wykonania będziemy potrzebować ściany. Stajemy przed nią w rozkroku, ręce opieramy o nią – łokcie mają być wyprostowane. Dłonie przy sobie i przybliżamy się do ściany zginając łokcie, ale nogi pozostają w miejscu. Tak jakbyśmy robili pompki na stojąco. Robimy 3 serie po 10 powtórzeń.

Ćwiczenie 4

fot. Badabun

Do tego ćwiczeniowa potrzebujemy ciężarków, ale możemy też wykorzystać butelki 0,5l wypełnione wodą. Stajemy w rozkroku, ręce układamy wzdłuż tułowia z ciężarkami w dłoniach. Teraz na zmianę unosimy ciężarek przed sobą na wyprostowanym łokciu. Wykonujemy 3 serie po 10 powtórzeń.

Ćwiczenie 5

fot. Badabun 

Tutaj nadal używamy ciężarków. Kładziemy się na plecach, nogi zginamy w kolanach. Ręce opieramy na łokciach o ziemię i unosimy w górę wraz z ciężarkami. Chwilę trzymamy i opuszczamy powoli. Wykonujemy 3 serie po 15 potworzeń.

Skomentuj

Proste ćwiczenia na obwisły biust