Prosta i szybka maseczka na opadającą powiekę

Bez kategorii Lifestyle Data publikacji: 20 kwietnia 2017 / Aktualizacja: 2022-03-28

Opadająca powieka to problem wielu kobiet. Wraz z wiekiem włókna kolagenowe słabną i skóra staje się mniej elastyczna. Często wtedy pojawia się problem opadającej powieki, chociaż może to być po prostu typ naszej urody.

Opadająca powieka to problem, którego możemy spróbować pozbyć się domowym sposobem. Kluczowe jest tutaj ponowne uelastycznienie skóry powieki, w którym pomoże nam prosta maseczka. Okolice oczu są bardzo wrażliwe dlatego trzeba uważać ze środkami, które w tym miejscu aplikujemy. Dlatego wykorzystamy coś co nie powoduje podrażnień bez żadnych dodatków!

Składniki

  • 1 białko z jajka
  • wacik

Przygotowanie i stosowanie

Najpierw oddzielamy białko od żółtka. Będziemy potrzebować jedynie białka. Powiekę dokładnie oczyszczamy i zmywamy makijaż. Zamykamy powiekę i nakładamy na nie białko za pomocą wacika. Trzymamy powieką zamkniętą dopóki białko nie wyschnie. Pozostaw je jeszcze na 5-10 minut i zmyj wodą.

Zabieg możesz powtarzać tak często jak chcesz bo jest to naturalny i bezpieczny sposób. Niestety na efekty trzeba trochę poczekać. Ale jeśli będziesz kurację stosować regularnie to już po półtora tygodnia zobaczysz zmianę. Zrób sobie zdjęcie na początku i po tym czasie, a następnie porównaj.

Podobne artykuły