Pożegnaj żylaki wykorzystując ten domowy sposób

Kategoria: Uroda
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2017-01-29

Żylaki to problem wielu kobiet, ale nie tylko. Gdy zaczynają być widoczne pod skórą i przybierają ciemno fioletową barwę zaczynają nam przeszkadzać. Są oprócz tego również niebezpieczne dla naszego zdrowia.

Powstają najczęściej u osób, które dużo pracują na nogach, ale winowajcą mogą być też geny, ciąża, otyłość czy po prostu wiek. Znane metody leczenia żylaków to specjalne bandaże uciskowe, jednak nie leczą one przyczyny, a jedynie objawy. Aby wyleczyć przyczynę możemy sięgnąć po naturalne domowe środki.

Zaobserwuj nas na Facebooku

Czosnek jest jednym z najlepszych naturalnych środków, które może nam pomóc z żylakami. Wyleczy stany zapalne naczyń krwionośnych i poprawi krążenie krwi. Jednocześnie usuwa toksyny, które mogą powodować zatory w żyłach, a jednocześnie powstawanie żylaków.

Czosnek oprócz spożywania możemy również stosować miejscowo robiąc kompresy. Na tym będzie polegałą nasza kuracja. Trzeba to robić codziennie, dzień w dzień. Wtedy dopiero kuracja przyniesie pożądane efekty i na pewno je zobaczysz. Oprócz tego czosnek możesz też jeść i również pozytywnie wpłynie na Twoją odporność, będziesz zdrowsza i mniej chorowita :)

Składniki

  • dwa ząbki czosnku
  • łyżka oliwy z oliwek
  • 1/2 szklanki świeżo wyciśniętego soku z pomarańczy

Przygotowanie

Ząbki czosnku wyciśnij do szklanki z sokiem i dodaj oliwy. Miksturę wmasuj w miejsca zmienione chorobowo i owiń bandażem. Po 50 minutach możemy środek zmyć ze skóry. Zabieg powtarzaj tak długo jak będzie to potrzebne.

Źródło artykułu: http://www.myhealthylifeadvice.com/say-goodbye-to-varicose-veins-naturally/

Podobne artykuły