Jak pozbyć się zadrapań na desce rozdzielczej samochodu

Kategoria: Motoryzacja Porady
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2018-01-03

Jak usunąć zadrapania z deski rozdzielczej samochodu? Porysowana deska rozdzielcza to nic miłego dla każdego właściciela samochodu. Potrafi przyprawić o spore nerwy tym bardziej, że zawsze mamy ją przed sobą. Zobaczcie jak poradzić sobie z tymi rysami.

Jak usunąć rysy na desce rozdzielczej

Będziemy potrzebować suszarki. To dzięki niej pozbędziemy się widocznych śladów na desce rozdzielczej naszego auta. Ustawiamy ją na minimalną moc nadmuchu, a następnie strumień gorącego powietrza kierujemy na rysy.

Zaobserwuj nas na Facebooku

Podgrzewając zadrapanie czekamy około 10-15 minut. Powinniście w tym czasie zobaczyć, że rysy robią się mniejsze. Na koniec przetrzyjcie powierzchnię pastą do usuwania rys i zadrapań. Kosztuje ona ok. 21 zł. Zapytacie w takim razie po co podgrzewanie?

Dlatego, że uzyskamy w ten sposób lepszy efekt, a już samo podgrzanie powinno poradzić sobie z mniejszymi rysami, a grubsze przygotuje do odpowiedniego uzupełnienia przez pastę. Pamiętajcie, że sposób ten nie sprawdzi się w bardziej luksusowych autach, które mają kokpit obszyty skórą, a nie sztucznym materiałem.

Podobne artykuły