Pozbądź się bólów stawów i pleców w tydzień!

Zdrowie Data publikacji: 16 października 2017

Jeśli dokucza Ci ból pleców lub bóle stawów to musisz wypróbować ten sposób. Podobno środek ten był niegdyś stosowany przez lekarzy wojskowych i podawany żołnierzom aby chronić ich stawy i zapewnić odpowiednią kondycję.

Składniki

  • żelatyna
  • woda

Przygotowanie

5g żelatyny zalej 1/4 szklanki zimnej wody i wymieszaj. Pozostaw taki napój na noc poza lodówką i rano po wstaniu  z łóżka wypić. Możesz do tej mieszanki rano dodać wody lub mleka aby było to łatwiejsze w przyswojeniu. Kurację stosujemy codziennie nie dłużej niż przez miesiąc.

Dlaczego to działa?

Żelatyna pomaga odżywić stawy i sprawić aby funkcjonowały lepiej. Tradycyjne środki przeciwbólowe tylko eliminują skutek, a nie dbają o jego przyczynę. Żelatyna działa dobrze na stawy bo jest produktem pochodzenia zwierzęcego i powstaje z tkanki łącznej czyli kości, ścięgien i chrząstek.

Dzięki temu wzmacnia komórki i włókna poprzez obecność dwóch aminokwasów – proliny i hydroksyproliny. Świetnie wpływają one na tkankę łączną w naszym ciele i regenerują uszkodzone stawy.

Inne zalety spożywania żelatyny

  • Dbanie o stawy
  • Dbanie o mózg
  • Poprawa kondycji skóry
  • Zapobieganie osteoporozie i zwyrodnieniom stawów
  • Szybszy wzrost paznokci i włosów

Źródło artykułu: http://www.bestherbalhealth.com/how-to-get-rid-of-back-pain-with-gelatin-in-7-days/

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły