1 lipca 2015

Porady, które pozwolą Ci jeść zdrowiej i chudnąć nawet tego nie zauważając

Jedz z mniejszych talerzy. Jemy również oczami i ta sama porcja na dużym talerzu będzie dla nas intuicyjnie mniejsza i nie będziemy czuć się najedzeni. Dlatego lepiej nałożyć ją na mniejszy talerz, wtedy szybciej osiągniemy uczucie sytości.

Przed posiłkiem wypij szklankę wody. Przed obiadem możesz nawet dwie. Dzięki temu część Twojego żołądka zostanie zapełniona wodą a ty po prostu szybciej się najesz. Dzięki temu zjesz mniej kalorii, co pozwoli Ci systematycznie tracić na wadze :)

f8141181ea14bb4610626c4bc4191ab8

Przygotuj sobie koszyk z niskokalorycznymi przekąskami i sięgaj do nich zawsze gdy poczujesz uczucie głodu.

enhanced-buzz-11024-1435069247-15

fot. newleafwellness.biz

Staraj się jeść jak najwięcej warzyw i owoców. Zrezygnuj z tłustych sosów, fast-foodów. Zdrowe rzeczy też są smaczne :) Pamiętaj, że do zrównoważonego rozwoju potrzebujesz tłuszczy, nie rezygnuj z mięsa. Jedz częściej, ale w mniejszych ilościach. Optymalne jest 5 posiłków dziennie.

2015-07-01_101133

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.