Pomysły na ukrycie zapasowego klucza od domu

Kategoria: Porady
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2015-11-18

Może zdarzyło się Wam zgubić klucz od domu, wtedy trzymanie zapasowego klucza w mieszkaniu na wiele się nie zda bo również do niego się nie dostaniecie. Ale możecie wykonać kilka sprytnych skrytek na klucze, których nikt nie znajdzie, a klucz zapasowy będzie w nich czekał zawsze w pogotowiu.

Pierwszym pomysłem jest fake rurka w ogrodzie. Nie ma ona żadnego praktycznego zastosowania oprócz tego, że jest schowkiem na klucz. Wystarczy ją wkopać trochę w ziemię i przykleić do ściany aby udawała, że pełni jakąś funkcję, a w środku ukryty będzie klucz. Prawda, że sprytne? :)

474_Fotor_Collage

Zaobserwuj nas na Facebooku

Drugi pomysł wiąże się z kamieniem. Musisz znaleźć najpierw kamień, którego na pewno nie przeoczysz i o nim nie zapomnisz oraz miejsce dla niego, np. pod jakimś drzewkiem. Następnie weź pudełko po lekach, nakrętkę przyklej do kamienia, a do środka wrzuć klucze. Zakop pudełko w ziemi, tak by kamień był na zewnątrz. Wtedy kiedy będziesz potrzebować swoich zapasowych kluczy wystarczy znaleźć kamień i wyciągnąć naszą skrytkę :)

Untitled-1

Czasami nie musimy czegoś mocno chować, wystarczy jedynie zamaskować. To sprytny pomysł, na skrytkę na którą nikt nie zwróci uwagi :)

474_Fotor_Collage

Oto skrytka w postaci kamienia, którą znajdziecie na allegro. Ale lepiej zrobić ją samemu co wymaga jednak trochę pracy. Wystarczy przeciąć spory kamień na pół, może to być również cegła lub coś innego co będzie leżeć w ogrodzie. W środku wydrążyć otwór i skleić razem klejem z kluczami w środku. Gdy klucze nam się zgubią wystarczy rozbić skrytkę.

2015-11-18_131019

Klucze możesz również ukryć w niepozornym termometrze przy oknie.

2015-11-18_131158

A Wy, jakie macie pomysły na ukrycie kluczy? :)

Podobne artykuły