Pomysłowe skrytki, które możesz zrobić w domu na ważne rzeczy

DIY Data publikacji: 06 lutego 2016 / Aktualizacja: 2022-01-02

Niby zwykłe półka, ale w środku ukryta jest szuflada, w której możesz trzymać ważne rzeczy :) Prawda, że sprytna?

Reclaimed-Wood-Floating-Shelves

Jako schowek można wykorzystać również kontakt w ścianie. W internecie można znaleźć gotowe kontakty-schowki, które wystarczy zamontować :)

Hidden-Outlet-Wall-Safe

Obraz to chyba najbardziej znany sposób na schowanie sejfu. Ale umówmy się, mało który złodziej będzie spodziewał się, że macie w domu sejf schowany za obrazem – takie rzeczy przecież tylko w filmach :)

Nifty-Niches-Bathroom-Storage

Za obrazem również możecie schować klucze lub inne ważne rzeczy :) Trzeba pamiętać tylko o znalezieniu odpowiednio grubej ramki pustej w środku lub samodzielnie taką zrobić.

Hidden-Key-Storage

Czasami chcemy coś schować bo po prostu brzydko to wygląda. Np. router stojący na szafce w salonie. Zobaczcie jak można zrobić z okładek książek osłonę na takie rzeczy. Wygląda bardzo fajnie :)

Hidden-Storage-Books

Jako schowek możecie wykorzysta kanały wentylacyjne, które każdy z nas ma w swoim domu :)

Air-Return-Stash

Możecie również zrobić drugie dno w jakiejś z szuflad. W tym przykładzie jest to szafka kuchenna, a jako uchwyt zostały przyklejone przyrządy kuchenne. Tylko wy będziecie wiedzieć, który złapać :)

False-Bottom-Drawer

Zazwyczaj szafki kuchenne stoją na nóżkach, a z przodu mają jedynie przykręconą maskownicę aby nie było widać brzydkiej szpary. Można ją zrobić na kołki lub po prostu na rzep i z pustej przestrzeni pod szafkami zrobić schowek :)

Toe-Kick-Hideaway

A to już pomysł wymagający większej pracy, ale z pewnością nie do wykrycia przez złodzieja.

Design-Squared-10-3D-Function-Tiles-for-Small-Bathrooms

Mamy nadzieję, że te pomysły Ci się podobały. Jeśli tak będzie nam bardzo miło jeśli udostępnisz je swoim znajomym na Facebooku :)

Podobne artykuły