Pomysł na prezent dla Babci i Dziadka na ostatnią chwilę!

DIY Data publikacji: 20 stycznia 2022

Jutro Dzień Babci (21 stycznia), a dzień później święto naszych dziadków. Nie masz jeszcze gotowego prezentu na Dzień Babci i Dziadka? Nie martw się. Mamy dla Ciebie pomysł, który możesz wykorzystać na ostatnią chwilę.

Bony na Dzień Babci i Dziadka

Tym prezentem nie tylko zaskoczycie dziadków, ale też zrobicie im naprawdę duża przyjemność. Poniżej znajduje się kartka z bonami dla babci i dziadka. Samodzielnie możemy uzupełnić czego dotyczy dany bon, albo pozwolić na to naszym dziadkom. Wtedy będą mogli wybrać, co chcieliby otrzymać w bonie i zrealizować go, gdy będą mieli na to ochotę.

Kliknij i pobierz bony do wydruku

Co może znaleźć się na takim bonie? Wiele rzeczy i tylko od nas zależy co wybierzemy. Właśnie dlatego ten prezent jest tak fajny, bo możemy go spersonalizować i wybrać to, co lubią nasi dziadkowie. Jeśli babcia uwielbia książki, może to być bon na dowolną książkę. Jeśli woli spędzać czas aktywnie może być nim wspólny wypad w weekend w góry. Na bonach mogą się znaleźć również dobre uczynki, w których wyręczymy naszych dziadków z niektórych obowiązków. Fajnym pomysłem będzie bon na posprzątanie mieszkania, czy skoszenie ogródka.

Dziadkowie uwielbiają spędzać czas z wnukami. Dzisiaj jednak zwykle nam go brakuje. Dlatego widujemy się dość rzadko. Warto więc wykorzystać takie bony i zawrzeć na nich kilka okazji do wspólnego spędzenia czasu.

Podobne artykuły