Jak pisać dużą czcionką na Facebooku?

Technologie Data publikacji: 10 listopada 2016

dompelenpomyslow-najlepsze-pomysly-poradniki-przepisy-porady-lifehacki-dieta-odchudzanie

Pewnie zauważyliście, że niektóre wiadomości na Waszej linii czasu napisane są duża czcionką. Zastanawialiście się jak to zrobić? Jak pisać dużą czcionką na Facebooku? Odpowiedź jest zaskakująco prosta, a i jeśli chcesz wiedzieć jak pisać wielką czcionką na fb to musisz wiedzieć po prostu jedną rzecz.

Cały szkopuł kryje się za liczbą znaków. Wiadomość automatycznie będzie miała dużą czcionkę jeśli będzie miała mniej niż 50 znaków i nie będą do niej dodane żadne media. Jeśli napiszesz mniej niż 50 znaków i dodasz zdjęcie albo link to czcionka nadal będzie mała.

Teraz wiesz jak używać dużej czcionki na Facebooku. Dzięki temu możesz wyróżnić swoją wiadomość i zwrócić uwagę większej ilości osób.

Jeśli zastanawiacie się jak dużo znaków ma zdanie, które napisaliście to jest wiele stron w sieci, które ułatwią Wam ich policzenie. Jest jedna bardzo prosta strona, a link do niej znajdziecie tutaj. Napiszcie w niej proste zdanie, a ona pokaże Wam ile znaków jest w tekście. Dzięki temu policzycie znaki i możecie wykonać tą prostą metodę na to jak pisać większą czcionką na Facebooku :)

Podobne artykuły