Piłam czystą wodę na pusty żołądek codziennie i zgadnijcie co stało się po miesiącu!

Zdrowie Data publikacji: 09 listopada 2016
fot. prawdaovitaslim.wordpress.com

fot. prawdaovitaslim.wordpress.com

Pewnego dnia zmęczona ciągłym byciem zmęczoną skorzystałam z porady i zaczęłam pić szklankę wody codziennie rano na pusty żołądek. Zastanawiałam się również jak robią to Japońskie kobiety, że mają tak idealną cerę. Wtedy przeczytałam o ich rytuałach porannego wstawania i picia wody.

Według badań, ten prosty nawyk może zapewnić Wam wiele zdrowotnych korzyści. Nie tylko zadba o Wasz wigor, ale też poprawi wygląd skóry oraz włosów. Zrezygnuj z tabletek, przestań szprycować się suplementami diety. Zacznij po prostu pić codziennie rano po przebudzeniu szklankę wody, a po miesiącu takiego stałego rytuału zauważysz na pewno niektóre z tych zmian.

Poczułam się bardziej energiczna i zdrowsza

Już po przebudzeniu czułam się lepiej. Wcześniej często budziłam się z bólem głowy. Teraz to minęło. Do tego udaje mi się wcześniej wstać i to bez większych problemów. Mam po prostu więcej energii aby zacząć dzień.

Mój metabolizm poprawił się

Codzienne picie wody na pusty żołądek skutecznie wpłynął na metabolizm. Nie czuć już głodu, który zaczynał doskwierać już po godzinie od posiłku.

Zaczęłam tracić na wadze

Metabolizm i oczyszczenie organizmu dzięki przyjmowaniu odpowiedniej ilości płynów poskutkowało „efektem ubocznym” w postaci chudnięcia. Nie są to spektakularne efekty, ale zawsze wskazówka w dół :)

Skóra zaczęła lepiej wyglądać

Nie ma co ukrywać. Ludzie mówili, że wyglądam na starszą niż wskazuje na to dowód. Jednak to się zaczyna zmieniać. Zmarszczki delikatnie się wygładziły, a skóra wygląda zdrowiej.

Włosy wyglądają lepiej

Włosy wcześniej miała słabe i kruche. Włosy teraz zaczęły błyszczeć i zdecydowanie poprawiła się ich kondycja.

Źródło artykułu: https://brightside.me/inspiration-health/i-drank-water-on-an-empty-stomach-for-a-month-and-heres-what-happened-258710/

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły