Pij jedną szklankę wody z cytryną dziennie. To dużo zmienia!

Zdrowie Data publikacji: 11 lipca 2020

Lubicie wodę z cytryną? Jeśli tak to bardzo dobrze bo powinniście zacząć zaczynać od niej dzień. Wystarczy jedna szklanka wody z cytryną z rana, aby dużo zmienić w swoim organizmie na lepsze.

Ciepła woda z cytryną co rano

Nie przygotowuj sobie tego napoju wieczorem. Zrób go rano. Do szklanki ciepłej wody dodaj sok z cytryny, a następnie wypij przed śniadaniem.

Taka mieszanka bardzo dobrze wpływa na zdrowie. Pomaga obniżyć poziom złego cholesterolu oraz hamuje procesy starzenia się.

To jednak nie wszystko. Dzięki temu napojowi zyskacie lepsze trawienie już od samego rana, a lepsze trawienie to również sprawniejszy metabolizm.

Większość z nas pije zdecydowanie zbyt mało wody w ciągu dnia. Szklanka takiego napoju nie tylko pomaga utrzymać nawodnienie organizmu, ale też powoduje wydalanie wody, a z nią toksyn z naszego organizmu.

Jakby tego było mało, woda ta pomaga usunąć kamienie nerkowe i zapobiec ich powstawaniu.

Jest to również doskonała propozycja dla tych, którzy chcą schudnąć. Picie jej pozwala jeść mniej bo zmniejsza ona uczucie sytości. Mniejsza ilość spożywanych kalorii to natomiast dobra droga do tego by zrzucić zbędne kilogramy. Cały sekret odchudzania polega na tym by jeść mniej kalorii dziennie niż spalamy.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły