Piękne toaletki do 300 zł. Zobacz gdzie możesz je kupić!

Bez kategorii Lifestyle Data publikacji: 02 kwietnia 2019 / Aktualizacja: 2022-03-28

Toaletka to rzecz, o której marzy wiele kobiet. Ja przez lata nie miałam na nią miejsca. Gdy przyszła możliwość by wygospodarować je bo łóżeczko dziecięce zniknęło z sypialni, mogłam wreszcie coś kupić. Muszę przyznać, że jest to genialny mebel. Wreszcie nie muszę stać przy lustrze w łazience i mogą spokojnie i wygodnie zrobić to przy toaletce.

Jestem też osobą, która nie lubi wydawać dużych sum na rzeczy, które nie są niezbędne. Czuję wtedy wyrzuty sumienia, a jeszcze gorzej gdy coś się zniszczy albo jakość okaże się zbyt niska. Wtedy wręcz nie mogę darować sobie tego wydatku i mnie to po prostu gryzie. Dlatego przeszperałam dla Was Internet i znalazłam kilka toaletek, które możecie kupić do 300 złotych.

Toaletka z IKEA

Jednym ze sklepów, który słynie z tanich mebli jest oczywiście IKEA. Tutaj do 300 zł znajdziemy dwie propozycję. Toaletkę MALM (po lewej stronie) za 299 zł i BRIMNES za 279 zł. Oczywiście styl jest surowo skandynawski, ale dzięki temu będzie ona pasowała do każdego wnętrza.

fot. ikea.pl

Jeśli wydaje Wam się, że będzie ona wyglądać przy ścianie bardzo słabo to zebrałam dla Was kilka inspiracji z już urządzoną toaletką. Myślę, że dzięki temu łatwiej sobie wyobrazicie ją w swojej sypialni.

Toaletka Christina

Widziałam ją na żywo. Jest bardzo popularna i znalazłam ją w sklepie emag za 269 zł. Wykonana jest ona w bardziej ozdobnym tradycyjnym stylu. Na żywo wygląda naprawdę ładnie. Nie mam też większych zastrzeżeń co do jej jakości. Jak za tą cenę jest naprawdę fajna.

fot. emag

Toaletka Glam-Silver

To bardzo minimalistyczna toaletka, ale zarazem bardzo tania bo kosztuje zaledwie 210 zł i możecie znaleźć ją tutaj.

Toaletka Theon

Mieści się w naszym budżecie bo kosztuje 299 zł. Różni się jednak trochę od wcześniej przedstawionych i ma inny bardziej masywny styl. Dzięki temu może akurat bardziej podpasuje do Waszych sypialni. Znalazłam ją tutaj.

Podobne artykuły