Palisz papierosy, albo ktoś Ci bliski? Przygotuj napój, które cofnie szkodliwe działanie tytoniu!

Wszyscy wiemy, że palenie tytoniu jest szkodliwe. Niestety wielu znam ciężko jest zerwać z nałogiem, a tytoń dalej robi spustoszenie w naszym organizmie. Narażamy się na konsekwencje w postaci raka, nadciśnienia, chorób serca czy udaru mózgu. Wielu palaczom też jest znany chroniczny problem z kaszlem.

Dzisiaj palenie na szczęście nie jest już tak bardzo trendy jak kiedyś. Aczkolwiek nadal bardzo dużo osób pali tytoń dlatego warto znać ten przepis. Jest to niesamowity napój, który oczyszcza nasze płuca z zanieczyszczeń, które spowodowało palenie tytoniu. Oczywiście jedno wypicie tego napoju nie sprawi, że nagle oczyścimy płuca, ale gdy będziemy robić to regularnie to w znaczącym stopniu poprawimy stan naszego zdrowia.

Składniki

  • 1 łyżka kurkumy
  • 1 cebula
  • 1 i 3/4 filiżanki cukru
  • korzeń imbiru (kawałek wielkości kciuka)
  • 1l wody

Przygotowanie

Wodę przelewamy do garnuszka i dodajemy cukru. Wodę zagotowujemy, a w tym czasie kroimy cebulę w ćwiartki oraz siekamy imbir. Dodajemy do garnuszka cały czas gotując. Następnie dodajemy kurkumę i zmniejszamy na średni ogień. Teraz musimy poczekać aż 1/2 wody odparuje. Teraz mikstura jest już gotowa i można przechowywać ją w lodówce.

Rano gdy wstaniesz wypij dwie łyżki tej mikstury i kolejne dwie przed pójściem spać. Rób tak codziennie. Mikstura jest nautralna, nie zaszkodzi Ci jeśli nie masz uczulenia na żaden ze składników. Jest bogata w witaminy, kwasy omega-3 i minerały. Ma działanie przeciwwirusowe i antyrakowe. Przyśpiesza metabolizm i poprawia odporność. Ma bardzo silne działanie detoksykujące nasz organizm. usuwa śluz z płuc oraz wszelkie zaległe w organizmie substancje trujące, które absorbujemy z dymu tytoniowego.

Skomentuj

Palisz papierosy, albo ktoś Ci bliski? Przygotuj napój, które cofnie szkodliwe działanie tytoniu!