16 marca 2017

Palisz już ponad 5 lat? Zobacz jak oczyścić swoje płuca z toksyn! Wystarczy jeden napój.

Jeśli jesteś palaczem aktywnym lub pasywnym to musisz pamiętać o tym by dbać o swoje płuca. Już samo palenie jest dla nich szkodliwe, ale jeśli nie zamierzasz rzucać to warto chociaż trochę ograniczyć jego negatywne skutki. Jeśli planujesz rzucić palenie to ten sposób również okaże się dla Ciebie przydatny bo pozwoli Ci szybciej oczyścić płuca z toksyn.

Jak oczyścić płuca palacza

Palaczowi grozi wiele chorób i nie mówię tutaj tylko o tej najgorszej (nowotwór), ale również o astmie, zapaleniu oskrzeli czy chronicznym kaszlu. Na szczęście istnieje ten domowy przepis, który pomaga oczyścić płuca usuwając z nich toksyny. Oczywiście nie oddziałuje jedynie na płuca, ale również na cały organizm więc może go wykorzystać tak naprawdę każdy, jednak tym razem użyjemy go w tym konkretnym celu.

Składniki

  • kawałek imbiru
  • 2 łyżki kurkumy
  • 1l wody
  • 400g czosnku obranego i pokrojonego
  • 400g cukru brązowego

Przygotowanie

Wodę musimy przelać do garna, a następnie dodać cukier i zagotować. Gdy zacznie wrzeć dodajemy czosnek, starty imbir oraz kurkumę. Gotujemy przez 5 minut na małym ogniu i zdejmujemy ją pozostawiając do schłodzenia. Po tym czasie specyfik przechowujemy w lodówce i codziennie wieczorem przed pójściem spać i rano przed śniadaniem zażywamy dwie łyżki tego specyfiku.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.