Owsianki instant – czy warto je jeść?

Zdrowie Data publikacji: 27 kwietnia 2016

Serwis czytajsklad.com porównał dostępne na rynku owsianki instant. Ich przygotowanie jest proste, wystarczy zalać je wrzątkiem. Pytanie tylko, czy warto je jeść? Pod lupę wzięto zawarte w nich cukry, emulgatory, sztuczne aromaty, mleko w proszku, regulatory kwasowości.

owsianka-instant

Odpowiedź jest jednoznaczna, nie warto jeść gotowych owsianek. Mamy złudzenie, że odżywiamy się zdrowo, ale to tylko złudzenie.

Przygotowanie własnej owsianki jest równie szybkie i smaczne. Wystarczy tylko chcieć. Zobacz na filmiku poniżej 5 przepisów na dietetyczne owsianki, które możecie jeść na śniadanie lub przygotować sobie do pracy. Zaręczam Wam, że będą dużo smaczniejsze :)

Źródło artykułu: http://czytajsklad.com/owsianki-instant/

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły