Opadające piersi – 5 wskazówek, które musisz zastosować!

Uroda Data publikacji: 23 września 2016

Każda z nas chciałaby aby jej biust był jędrny i piękny. Możemy oczywiście stosować kuracje i ćwiczenia, które podniosą nasz biust i ujędrnią, ale jednocześnie zapominamy o codziennych nawykach, które powodują, że nasze piersi stają się obwisłe. Dlatego przedstawimy Wam 5 porad, które pomogą Wam zadbać o wygląd swojego biustu oraz podpowiemy co zrobić, gdy piersi zaczynają opadać.

dompelenpomyslow-najlepsze-pomysly-poradniki-przepisy-porady-lifehacki-dieta-odchudzanie

Porzuć złe nawyki

2016-09-23_173521

Jest wiele złych nawyków, które sprawiają, że nasz biust staje się obwisły. Jeśli chcesz zadbać o wygląd swoich piersi koniecznie zrezygnuj z palenia tytoniu. Paleniu papierosów często towarzyszy picie alkoholu, które również może negatywnie wpłynąć na jędrność piersi. Oprócz tego zrezygnuj z takich nawyków jak:

  • siedzenie przez wiele godzin, wprowadź ruch do swojego życia
  • dieta posiadająca bogatą ilość tłuszczu
  • noszenie niedopasowanych staników
  • długie opalanie się bez odpowiedniej ochrony

Maseczka ujędrniająca piersi

2016-09-23_173705

Domowa maseczka na piersi to idealny sposób na zadbanie o wygląd swojego biustu. Jej wykopanie jest bardzo proste. Maseczkę możesz stosować dwa razy w tygodniu. Nakładamy ją na 30 minut, a następnie zmywamy zimną wodą. Do jej wykonania będziesz potrzebować:

  • 1/4 szklanki zimnej wody
  • 2 łyżki glinki w proszku

Glinkę w proszku kupicie za około 20 zł. Takie opakowanie powinno Wam starczyć na około 5 maseczek. Oba składniki mieszamy i nasza maseczka jest gotowa :)

Podobne artykuły