Olej kokosowy sprawi, że będziesz miała biały uśmiech

Zdrowie Data publikacji: 22 sierpnia 2016

Olej kokosowy to bardzo przydatny produkt. Pisaliśmy o jego zastosowaniach tutaj. Tym razem za jego pomocą sprawimy, że nasz uśmiech nabierze białego blasku niczym z reklamy pasty do zębów :) Jak to zrobić? To bardzo proste!

7099855287_d6f4ae3367_k

Jedyne czego będziemy potrzebować to olej kokosowy, a na razie wystarczy nam jedna łyżka. Musimy go rozgrzać aby się rozpuścił, a gdy już będzie płynny za pomocą szczoteczki do zębów nakładamy go na zęby po prostu szczotkując je jakby była to pasta do zębów. Wykonuj tą czynność przez przynajmniej 5 minut. Możesz też wypłukać nim jamę ustną zamiast szczotkowania, ale musisz go trzymać w buzi przez 10 minut i wypluć.

Untitled-1

Po wszystkim dokładnie wypłucz usta i umyj je normalną pastą do zębów. Ta czynność powtarzana codziennie sprawi, że Twój uśmiech będzie biały :)

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły