22 listopada 2016

Oczyszcza organizm, spala tłuszcz, przyśpiesza metabolizm i zmniejsza ciśnienie krwi. Napój, który musisz zacząć pić!

dompelenpomyslow-najlepsze-pomysly-poradniki-przepisy-porady-lifehacki-dieta-odchudzanie

Niesamowity napój, który oczyszcza Twój organizm z toksyn. Do tego przyśpiesza metabolizm i ułatwia spalanie tłuszczu. Pomaga również w walce z cukrzycą oraz zmniejsza ciśnienie krwi. Połączenie kilku naturalnych składników naprawdę potrafi działać wiele dobrego dla naszego organizmu.

Składniki

  • szklanka wody
  • 2 łyżki octu jabłkowego
  • 2 łyżki soku z cytryny
  • łyżeczka cynamonu
  • łyżka miodu

Przygotowanie jest banalnie proste – po prostu wystarczy wymieszać składniki i od razu wypić napój. Najlepiej rano zaraz przed śniadaniem.

Ocet jabłkowy jest pełen dobrych bakterii oraz enzymów. Zawiera również kwas octowy, który obniża ciśnienie krwi nawet o 6%. Jakie powinno być prawidłowe ciśnienie pokaże tabela ciśnienia. To dobry wynik jak na naturalny środek, a nie chemicznie stworzone lekarstwo.

Sok z cytryny pomaga utrzymać równowagę cukru we krwi i ma zasadowy wpływ na organizm – pozwala regulować poziom pH. Oczywiście też zawiera Witaminę C, która poprawia naszą odporność.

Cynamon to zapewne znana Wam już przyprawa. Nie raz pisaliśmy, że jest jednym z najlepszych przeciwutleniaczy i potrafi w bardzo dobry sposób wpłynąć na zwiększenie metabolizmu i równowagę cukru we krwi.

Miód natomiast to złote lekarstwo znane od tysiącleci. Jest bogactwem substancji korzystnych dla naszego zdrowia. Potrafi zdziałać wiele dobrego, leczyć objawy chorób, hamować przeziębienia, uspokoić nerwy, zadbać o serce oraz skórę. Koi ból gardła, poprawia trawienie i zwiększa metabolizm.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.