Oczyszcza organizm, spala tłuszcz, przyśpiesza metabolizm i zmniejsza ciśnienie krwi. Napój, który musisz zacząć pić!

DomPelenPomyslow.pl Oczyszcza organizm, spala tłuszcz, przyśpiesza metabolizm i zmniejsza ciśnienie krwi. Napój, który musisz zacząć pić!

Niesamowity napój, który oczyszcza Twój organizm z toksyn. Do tego przyśpiesza metabolizm i ułatwia spalanie tłuszczu. Pomaga również w walce z cukrzycą oraz zmniejsza ciśnienie krwi. Połączenie kilku naturalnych składników naprawdę potrafi działać wiele dobrego dla naszego organizmu.

Składniki

  • szklanka wody
  • 2 łyżki octu jabłkowego
  • 2 łyżki soku z cytryny
  • łyżeczka cynamonu
  • łyżka miodu

Przygotowanie jest banalnie proste – po prostu wystarczy wymieszać składniki i od razu wypić napój. Najlepiej rano zaraz przed śniadaniem.

Ocet jabłkowy jest pełen dobrych bakterii oraz enzymów. Zawiera również kwas octowy, który obniża ciśnienie krwi nawet o 6%. To dobry wynik jak na naturalny środek, a nie chemicznie stworzone lekarstwo.

Sok z cytryny pomaga utrzymać równowagę cukru we krwi i ma zasadowy wpływ na organizm – pozwala regulować poziom pH. Oczywiście też zawiera Witaminę C, która poprawia naszą odporność.

Cynamon to zapewne znana Wam już przyprawa. Nie raz pisaliśmy, że jest jednym z najlepszych przeciwutleniaczy i potrafi w bardzo dobry sposób wpłynąć na zwiększenie metabolizmu i równowagę cukru we krwi.

Miód natomiast to złote lekarstwo znane od tysiącleci. Jest bogactwem substancji korzystnych dla naszego zdrowia. Potrafi zdziałać wiele dobrego, leczyć objawy chorób, hamować przeziębienia, uspokoić nerwy, zadbać o serce oraz skórę. Koi ból gardła, poprawia trawienie i zwiększa metabolizm.

Zobacz również
Skomentuj

Oczyszcza organizm, spala tłuszcz, przyśpiesza metabolizm i zmniejsza ciśnienie krwi. Napój, który musisz zacząć pić!