Obwisła skóra na twarzy? Sprawdź skuteczne domowe i naturalne lekarstwo!

Uroda Data publikacji: 03 października 2016

Nasza skóra się starzeje i zaczyna tracić swoja elastyczność. Dieta, tryb życia i upływ czasu sprawiają, że może zacząć robić się coraz bardziej obwisła. Zwłaszcza denerwuje gdy dzieje się to w okolicach twarzy – to coś na co wszyscy zwracają uwagę bo po prostu patrzą na nas. Nas za to bardzo to potrafi wkurzać i zmniejszać poczucie naszej wartości. Nie warto jednak temu się poddawać. Zastosujcie prostą i naturalną domową kurację, które pomoże Wam ujędrnić skórę i odmłodzić wygląd twarzy.

untitled-1

Maseczka z białek

Białka są naturalnym środkiem ujędrniających. Idealnie ściągają skórę co pozwoli nam wykonać prostą maseczkę, która ujędrni skórę twarzy. Dodatkowo białko jajek jest źródłem hydro-lipidów, które odżywiają skórę i jej najgłębsze warstwy oraz zapobiegają utracie kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jej jędrność.

Składniki:

  • łyżka jogurtu naturalnego
  • 2 białka

Przygotowanie jest bardzo proste. Zaczynamy od ubicia piany z białek. Następnie łączymy ją z jogurtem naturalnym i nakładamy na twarz. Maseczkę stosujemy przez 30 minut po czym zmywamy letnią wodą.

Pamiętaj by stosować maseczkę trzy razy w ciągu tygodnia. Jeśli będziesz konsekwentna czekają Cię satysfakcjonujące efekty :)

Podobne artykuły