Obwisła skóra na ramionach? Poznaj domowy sposób na rozwiązanie tego problemu!

Uroda Data publikacji: 23 października 2016

Masz problem ze zwiotczałymi ramionami? obwisła skóra, na ramionach nie wygląda estetycznie. Problem może pojawić się z wiekiem, ale również może być spowodowany np. dużą utratą wagi. Wtedy warto sięgnąć po domowe sposoby, które pomogą Wam pozbyć się tego przykrego problemu.

fot. dozadesanatate.ro

fot. dozadesanatate.ro

Maseczka na obwisłą skórę na ramionach

Przygotujemy prostą maseczkę, która dostarczy skórze odpowiednich składników, które ją ujędrnią. Maseczkę stosujemy regularnie. Najlepiej trzy razy w tygodniu. Po miesiącu zauważysz już pierwsze efekty.

Składniki

  • 100g jogurtu naturalnego
  • jajko
  • kapsułka witaminy E

dompelenpomyslow-najlepsze-pomysly-poradniki-przepisy-porady-lifehacki-dieta-odchudzanie

Przygotowanie

Rozbij jajko do miseczki i wybełtaj je. Następnie dodaj jogurtu i zmieszaj ze sobą oba składniki. Na koniec dodaj kapsułkę witaminy E (bez otoczki, samą zawartość) i jeszcze raz dobrze wymieszaj. Maseczka jest już gotowa i możemy ją zaaplikować na ramiona. Wcieramy dokładnie i zostawiamy na 15 minut, po tym czasie myjemy ramiona aby się jej pozbyć.

Ćwiczenia na obwisłe ramiona

Sama maseczka może nie dać zadowalającego efektu jeśli problem jest duży. Dlatego warto do niej włączyć ćwiczenia. Nie trzeba wiele, wystarczy kwadrans dziennie na trening ramion i w połączeniu z maseczką efekt na pewno Was zaskoczy.

Do wykonania ćwiczeń będziemy potrzebować ciężarka albo butelki wody. Ćwiczenie jest bardzo proste i zobaczycie jak je wykonać na obrazku poniżej. Wykonujcie je przez 10-15 minut dziennie naprzemiennie prawą i lewą ręką.

dompelenpomyslow-najlepsze-pomysly-poradniki-przepisy-porady-lifehacki-dieta-odchudzanie

Podobne artykuły