Nowe ciuchy za darmo czyli swap party

Moda Data publikacji: 16 listopada 2016

2016-11-16_143549

Do Polski dotarła moda na wymienianie się ciuchami czyli tak zwane swap party. Jest to impreza, na którą umawiamy się ze znajomymi i przynosimy wyprane czyste rzeczy, którymi chcemy się wymienić. Jest to świetny sposób na odświeżenie swojej garderoby i nie wydanie przy tym ani złotówki.

Jak zorganizować swap party?

Możesz postarać się zorganizować swap party samodzielnie ze swoimi najbliższymi koleżankami. Wtedy wystarczy się po prostu z nimi umówić na kawę i przy okazji wymienić ciuchami. Jednak w Internecie wzrasta moda na organizowanie takich imprez na trochę większą skalę.

Możesz spróbować poszukać takiej imprezy w swojej okolicy. Wystarczy, że wpiszesz w google swoje miasto i „swap party” lub „wymiana ubrań” i być może znajdziesz już jakieś wydarzenie, które nie długo się odbędzie. Na Facebooku znajdziesz również wydarzenia oraz grupy, które dotyczą swap party.

2016-11-16_143037

Możesz zacząć wymieniać się ubraniami nawet nie wychodząc w domu. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie i zamieścić informację na jednej z takich grup oraz dogadać się już na samą wymianę bądź wysyłkę.  Wydarzenie na Facebooku czy grupę możesz również utworzyć samodzielnie.

Jak sprzedać ubrania

Swoje ubrania możesz również sprzedać choćby na jednej ze stron takich jak vinted.pl. Wystarczy zrobić sobie ładne zdjęcie i dodać je na stronę. Możesz tam sprzedawać i wymieniać się ubraniami bez żadnych kosztów.

untitled-1

Podobne artykuły